DINAMO / ARCUL DE TRIUMF/ Tenis Club Drumul Taberei / TRACIA / GREEN TECH / Hard Work / Fortius Olimpia/ Pescariu Sports&SPA;

Adresa: Arcul de Triumf / Dinamo / Drumul Taberei: Str. Brasov, 21 A / TRACIA: Str. Salubritatii, nr. 63 / GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - langa metrou 1 mai / Fortius Olimpia: Strada Vailor, 16A - langa stadion Olimpia, Sector: 1
Telefon:Arcul de Triumf: 0731313644 / Dinamo: 0767108456 / Drumul Taberei: 0733.650.111 / TRACIA: 0729390340 / GREEN TECH: 0749338299 / Fortius Olimpia: 0749527968 sau 0769645289
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupe
Locul 2: medalii

In plus, echipa castigatoare a acestui turneu va putea participa in perioada 22 mai- 08 iunie 2019 la un turneu final alaturi de celelalte 24 de echipe castigatoare ale etapelor din serie. Cele 24 de echipe vor fi impartite in grupe de cate 4 echipe si vor juca fiecare cu fiecare urmand ca cele mai bune 2 din fiecare grupa plus cele mai bune 4 ocupante ale locului 3 din cele 6 grupe sa joace apoi pe un tablou eliminatoriu de 16 jucatori.

Castigatoarea turneului final va primi ca premiu o excursie la Roma Foro Italico 2020 sau la Londra Nitto ATP Finals 2020 ( cazare pentru 2 nopti, avion si intrare la meciuri intr-o anumita zi). Cei ce nu vor sa mearga intr-o astfel de excursie pot opta pentru 900 de lei in cosul virtual de jucator (1800 de echipa) sau pentru un voucher Tecnifibre in valoare de 900 de lei de jucator (1800 de echipa). care va putea fi utilizat pe site-ul www.tecni-tenis.ro.

Excursia nu e transferabila unei alte persoane. Nu se pot oferi bani cash ca premiu.  

Locul 2 la acest turneu final va castiga un abonament de 10 sedinte de kinetoterapie la clinica CentroKinetic. 

Aceste premii vor fi valabile doar pentru tablouri de minim 8 echipe. 

Premii pentru tablou de 7 echipe:

Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/de 1100 de lei / echipa sau 1100 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 

Premii pentru tablou de 6 echipe:
 
Locul 1: voucher Tecnifibre (https://tecni-tenis.ro/) de 900 de lei / echipa sau 900 de lei in cos + cupe;
Locul 2: 2 seturi de mingi Dunlop Fort All Court / echipa + medalii. 

Taxa la acest turneu final va fi de 290 de lei de echipa, adica 145 de lei de jucator. 

<span 13px;"="">Pentru a putea participa la turneul final, un jucator trebuie sa fi jucat minim 2 turnee in seria de 24. 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Dragos Olaru2-04-130-17
Stefan Sebastian Micu1-13-325-26
Scinteia Gabriel0-21-417-29
Dragos Olaru     6-0 5-7 6-2
          12-08 Luni 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Stefan Sebastian Micu
Stefan Sebastian Micu     4-6 6-3 6-0
          09-08 Vineri 19:00, Tenis Club Drumul Taberei
(1)Scinteia Gabriel
(1)Scinteia Gabriel     3-6 5-7
          11-08 Duminica 21:00, TRACIA
Dragos Olaru
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Leonard Cristescu2-04-024-6
Marian Iancu1-12-218-13
Ruxandra Gheorghescu0-20-41-24
Marian Iancu     6-0 6-1
          07-08 Miercuri 19:00, ARCUL DE TRIUMF
Ruxandra Gheorghescu
Ruxandra Gheorghescu     0-6 0-6
          10-08 Sambata 10:00, GREEN TECH
(2)Leonard Cristescu
(2)Leonard Cristescu     6-4 6-2
          09-08 Vineri 19:00, GREEN TECH
Marian Iancu
Green Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Adumitresei Alexandru2-04-229-23
Mihai Cristu1-13-225-19
Cosmin Cristian Secan0-21-413-25
Cosmin Cristian Secan 6-1 2-6 2-6
          11-08 Duminica nu inainte de 09:30, Tenis Club Drumul Taberei
Adumitresei Alexandru
Adumitresei Alexandru     6-1 3-6 7-6
          10-08 Sambata 19:00, GREEN TECH
(3)Mihai Cristu
(3)Mihai Cristu     6-2 6-1
          10-08 Sambata 09:30, Tenis Club Drumul Taberei
Cosmin Cristian Secan
Yellow Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Matei Adrian2-04-129-17
Nicolae-Gabriel Gorunescu1-12-216-22
Dan Mihai Tanase0-21-424-30
Dan Mihai Tanase     4-6 6-7
          07-08 Miercuri 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Nicolae-Gabriel Gorunescu
Nicolae-Gabriel Gorunescu     0-6 3-6
          10-08 Sambata nu inainte de 21:00, GREEN TECH
(4)Matei Adrian
(4)Matei Adrian     4-6 6-2 7-6
          11-08 Duminica 19:00, GREEN TECH
Dan Mihai Tanase