Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Ramada

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Marcu Lavinia Florinda / Alexandru Bogdan Antoniu3-06-244-32
Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat2-15-342-32
Catalin Nedelcu / Marius Barleanu1-23-429-32
Ruxandra Cojanu / Eugen Cojanu0-31-624-43
Marcu Lavinia Florinda / Alexandru Bogdan Antoniu      6-0 6-3
          04-06 Marti 20:00, DINAMO
Catalin Nedelcu / Marius Barleanu
Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat      5-7 6-0 3-6
          02-06 Duminica nu inainte de 18:00, Tenis Club Drumul Taberei
Marcu Lavinia Florinda / Alexandru Bogdan Antoniu
Marcu Lavinia Florinda / Alexandru Bogdan Antoniu      6-2 6-7 7-6
          01-06 Sambata nu inainte de 18:00, DINAMO
Ruxandra Cojanu / Eugen Cojanu
Catalin Nedelcu / Marius Barleanu      4-6 6-4 4-6
          29-05 Miercuri 21:30, Tenis Club Drumul Taberei
Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat
Ruxandra Cojanu / Eugen Cojanu      3-6 1-6
          02-06 Duminica nu inainte de 12:00, Tenis Club Drumul Taberei
Catalin Nedelcu / Marius Barleanu
Ruxandra Cojanu / Eugen Cojanu      2-6 3-6
          01-06 Sambata nu inainte de 14:00, Tenis Club Drumul Taberei
Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Razvan Bratu / Haris Eduard2-15-237-25
Marius Dima / Catalin Rotaru2-14-334-34
Dunca Iulian / Smarandache Crina1-23-435-33
Dragos Pufu / Florin Diaconu1-22-526-40
Dragos Pufu / Florin Diaconu      6-4 2-6 7-5
          01-06 Sambata nu inainte de 16:00, Tenis Club Drumul Taberei
Dunca Iulian / Smarandache Crina
Razvan Bratu / Haris Eduard      6-0 6-1
          02-06 Duminica nu inainte de 14:00, Tenis Club Drumul Taberei
Dragos Pufu / Florin Diaconu
Dragos Pufu / Florin Diaconu      6-7 4-6
          31-05 Vineri 16:00, GREEN TECH
Marius Dima / Catalin Rotaru
Dunca Iulian / Smarandache Crina      5-7 3-6
          12-06 Miercuri nu inainte de 21:00, ARCUL DE TRIUMF
Razvan Bratu / Haris Eduard
Marius Dima / Catalin Rotaru      1-6 4-6
          31-05 Vineri nu inainte de 21:30, ARCUL DE TRIUMF
Dunca Iulian / Smarandache Crina
Marius Dima / Catalin Rotaru      4-6 6-4 6-2
          21-06 Vineri nu inainte de 19:00
Razvan Bratu / Haris Eduard