Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Ramada

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:


                                
                                
       (1) Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu                        
                                
             
27-10 Marti 21:00
Green Tech
6-7 6-3 6-4
(1) Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
                  
 Lacatusu Stefan Andrei                              
       
24-10 Sambata 18:00
Green Tech
6-3 3-6 6-2
Lacatusu Stefan Andrei
                        
 Manea Florin                              
                   
30-10 Vineri 20:00
TC Drumul Taberei
6-3 6-4
Cristian Scriosteanu
            
                                
       Cristian Scriosteanu                        
                                
             
25-10 Duminica nu inainte de 14:00
Green Tech
6-0 5-7 6-4
Cristian Scriosteanu
                  
                                
       Ungureanu Aurel                        
                         
05-11 Joi nu inainte de 15:00
Green Tech
6-3 4-6 7-5
Dragos Horghidan
      
                                
                                
       (2) Dulea Vlad                        
                                
             
21-10 Miercuri 13:00
Green Tech
5-7 6-3 10-2
Marius Sucala
                  
                                
       Marius Sucala                        
                                
                   
01-11 Duminica nu inainte de 17:00
6-2 6-1
Dragos Horghidan
            
                                
       Ruxandra Cojanu                        
                                
             
23-10 Vineri 12:00
Green Tech
6-4 6-1
Dragos Horghidan
                  
                                
       Dragos Horghidan