Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Green Pipera

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la Roma Forro Italico 2021 (zbor + bilete meciuri in sesiunea de zi + cazare 2 nopti) sau la Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin + 3 racordari oferite de Atelierul de Racordat Rachete


Pentru 6-7 jucatori (2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 700 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin + cate 3 racordari gratuite oferite de Atelierul de Racordat Rachete.

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin +  cate 3 racordari gratuite oferite de Atelierul de Racordat Rachete. 

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin +  cate 3 racordari gratuite oferite de Atelierul de Racordat Rachete


 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu3-06-143-29
Cristian Scriosteanu2-14-339-34
Catalin Mititelu1-22-532-37
Bogdan Chirvase0-33-638-52
Bogdan Chirvase 7-5 4-6 1-6
          05-12 Sambata nu inainte de 15:00, Elite Pantelimon
Catalin Mititelu
(3)Cristian Scriosteanu 5-7 6-4 6-3
          12-12 Sambata 14:00, TC Drumul Taberei
Bogdan Chirvase
Bogdan Chirvase 4-6 7-6 1-6
          06-12 Duminica 15:30, TC Drumul Taberei
(1)Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
Catalin Mititelu 2-6 5-7
          06-12 Duminica 13:00, Dinamo
(3)Cristian Scriosteanu
(1)Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu 6-4 6-4
          12-12 Sambata 12:30, Dinamo
Catalin Mititelu
(1)Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu 6-4 7-5
          05-12 Sambata 14:30, Dinamo
(3)Cristian Scriosteanu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Alexandru Vasile3-06-248-28
Vlad Cornel2-15-237-38
Catalinoiu Marian1-21-415-27
Cezar Anicai0-30-419-26
Catalinoiu Marian WO
          06-12 Duminica 18:00, Fortius Olimpia
Cezar Anicai
(4)Vlad Cornel 6-4 6-4
          12-12 Sambata 16:00, North Herastrau
Catalinoiu Marian
Catalinoiu Marian 1-6 6-3 0-6
          05-12 Sambata 18:00, North Herastrau
(2)Alexandru Vasile
Cezar Anicai 6-7 4-6
          05-12 Sambata 15:00, Elite Pantelimon
(4)Vlad Cornel
(2)Alexandru Vasile 7-5 6-4
          12-12 Sambata nu inainte de 17:30, North Herastrau
Cezar Anicai
(2)Alexandru Vasile 6-2 4-6 10-4
          06-12 Duminica nu inainte de 18:30, Dinamo
(4)Vlad Cornel