North Tennis Herastrau / Green Tech / Mc Moni's / Olimpia / Tenis Club Drumul Taberei

Adresa: North Tennis Herastrau: Sos. Norudlui nr.7-9 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:North Tennis Herastrau: 0762339717 sau 0752097099 / Green Tech: 0749338299 / Mc Moni's:0722 335 418
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:


                                                  
                                                  
         (1) Cristian Scriosteanu                                        
                                                  
                                                 
 Rares Marculet                                                
         
6-3 4-6 7-6
Rares Marculet
                                        
 Baba Catalin                                                
                         
06-03 Sambata nu inainte de 15:30
Dinamo   
7-5 2-6 6-4
Cismileanu Ovidiu
                        
                                                  
         Cismileanu Ovidiu                                        
                                                  
                 
28-02 Duminica nu inainte de 19:00
TC Drumul Taberei   
6-1 6-4
Cismileanu Ovidiu
                                
                                                  
         Alexandru Vasile                                        
                                                  
                                 
07-03 Duminica 14:00
Green Tech   
6-1 7-6
Bosoanca Catalin
                
                                                  
         (4) Marius Sorin Marin                                        
                                                  
                 
28-02 Duminica nu inainte de 13:30
TC Drumul Taberei   
6-2 6-2
Horia Bolosina
                                
                                                  
         Horia Bolosina                                        
                                                  
                         
06-03 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo   
6-2 6-3
Bosoanca Catalin
                        
                                                  
         Bosoanca Catalin                                        
                                                  
                 
28-02 Duminica nu inainte de 14:00
Dinamo   
4-6 6-1 6-1
Bosoanca Catalin
                                
                                                  
         Hamzescu Catalin                                        
                                         
21-03 Duminica 14:00
Dinamo   
6-2 6-0
Bosoanca Catalin
        
                                                  
                                                  
         (2) Chiriliuc Corneliu                                        
                                                  
                 
28-02 Duminica nu inainte de 11:30
TC Drumul Taberei   
3-6 6-1 6-2
(2) Chiriliuc Corneliu
                                
                                                  
         Filios Silviu                                        
                                                  
                         
01-03 Luni 20:00
North Tennis Herastrau   
6-0 2-6 6-4
Cosmin Gurau
                        
                                                  
         Iancu Serban                                        
                                                  
                 
28-02 Duminica nu inainte de 14:30
Dinamo   
7-6 6-4
Cosmin Gurau
                                
                                                  
         Cosmin Gurau                                        
                                                  
                                 
07-03 Duminica nu inainte de 18:00
Green Tech   
7-5 6-1
(3) Constantin Avram
                
                                                  
         (3) Constantin Avram                                        
                                                  
                 
28-02 Duminica nu inainte de 16:00
Dinamo   
6-1 7-5
(3) Constantin Avram
                                
                                                  
         Ionut-Alexandru Cobuz                                        
                                                  
                         
06-03 Sambata nu inainte de 17:00
TC Drumul Taberei   
6-2 6-1
(3) Constantin Avram
                        
                                                  
         Artur Octavian Falceanu                                        
                                                  
                 
28-02 Duminica nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-3 6-4
Voinoveanu Viorel
                                
                                                  
         Voinoveanu Viorel