North Tennis Herastrau / Green Tech / Mc Moni's / Olimpia / Tenis Club Drumul Taberei

Adresa: North Tennis Herastrau: Sos. Norudlui nr.7-9 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:North Tennis Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099 / Green Tech: 0749 338 299 / Mc Moni's: 0722 335 418
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 12 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 8-11 jucatori: 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 400 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-7 jucatori:

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.


                                                  
                                                  
         (1) Bogdan Butoi                                        
                                                  
                 
23-05 Duminica 18:30
Green Tech   
6-1 6-4
Sandu Walter
                                
 Sandu Walter                                                
         
22-05 Sambata 15:30
North Tennis Herastrau   
6-1 6-4
Sandu Walter
                                        
 Marius Raducanu                                                
                         
25-05 Marti 22:00
North Tennis Herastrau   
6-2 6-1
Sandu Walter
                        
 (8) Huzum George                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 17:30
TC Drumul Taberei   
6-4 6-3
Andreescu Constantin
                                        
 Andreescu Constantin                                                
                 
23-05 Duminica nu inainte de 19:00
North Tennis Herastrau
6-4 7-6
Andreescu Constantin
                                
 Acristinei Cristian                                                
         
21-05 Vineri 20:00
North Tennis Herastrau   
6-3 6-1
Acristinei Cristian
                                        
 Lorena Voinea                                                
                                 
27-05 Joi 21:00
North Tennis Herastrau   
6-2 6-1
Costin Brasoveanu
                
                                                  
         (4) Valentin Mantu                                        
                                                  
                 
23-05 Duminica 17:00
Green Tech   
6-0 6-4
(4) Valentin Mantu
                                
 Eduard Mateescu                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 20:00
Green Tech   
6-4 7-5
Eduard Mateescu
                                        
 Dorinel Tanase                                                
                         
25-05 Marti 22:00
Green Tech   
6-7 6-0 6-1
Costin Brasoveanu
                        
 (5) Scriosteanu Victor                                                
         
22-05 Sambata 15:00
North Tennis Herastrau   
6-3 6-3
Costin Brasoveanu
                                        
 Costin Brasoveanu                                                
                 
23-05 Duminica nu inainte de 17:00
North Tennis Herastrau   
6-2 6-1
Costin Brasoveanu
                                
 Aluas Tiberiu                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 15:30
TC Drumul Taberei   
6-2 6-2
Aluas Tiberiu
                                        
 Robert Popescu                                       
30-05 Duminica 18:00
Green Tech   
6-1 6-4
Costin Brasoveanu
        
                                                  
                                                  
         (2) Cornacel Ion                                        
                                                  
                 
24-05 Luni 20:30
Green Tech   
6-4 6-2
(2) Cornacel Ion
                                
 Claudiu Manolescu                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 14:30
Green Tech   
6-3 6-3
Iulia Titirisca
                                        
 Iulia Titirisca                                                
                         
26-05 Miercuri 22:00
Green Tech
6-4 6-4
(2) Cornacel Ion
                        
 (7) Razvan Petru Scripcaru                                                
         
22-05 Sambata 13:30
TC Drumul Taberei   
6-4 0-6 7-5
Andrei Veseliu
                                        
 Andrei Veseliu                                                
                 
24-05 Luni 21:30
North Tennis Herastrau
6-0 6-0
Andrei Veseliu
                                
 Scriosteanu Adina                                                
         
23-05 Duminica 19:00
North Tennis Herastrau   
6-3 6-4
Scriosteanu Adina
                                        
 Simona Mititelu                                                
                                 
27-05 Joi 21:00
Green Tech
7-6 6-4
(6) Mirel Iancu
                
                                                  
         (3) Eugen Paul Pitic                                        
                                                  
                 
24-05 Luni 21:00
North Tennis Herastrau   
6-3 3-6 7-6
(3) Eugen Paul Pitic
                                
 Tudor Giurgiu                                                
         
23-05 Duminica nu inainte de 13:00
Green Tech   
6-4 6-2
Tudor Giurgiu
                                        
 Gabriel Dancanet                                                
                         
26-05 Miercuri 22:00
Green Tech   
6-3 6-0
(6) Mirel Iancu
                        
 (6) Mirel Iancu                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 15:00
TC Drumul Taberei   
6-2 6-1
(6) Mirel Iancu
                                        
 Anca Leordean                                                
                 
23-05 Duminica nu inainte de 20:30
Green Tech   
3-6 7-6 7-6
(6) Mirel Iancu
                                
 SCIRLET Ionel                                                
         
22-05 Sambata 13:00
TC Drumul Taberei   
6-0 6-1
SCIRLET Ionel
                                        
 Stefan Fanaca