Acad. V. Hanescu/North Herastrau/ Via Tenis Herastrau/ Mc Moni's / Green Tech / Ramada / Olimpia / Baneasa Forest Club / One Forest Club

Adresa: Moni's: Str. Primo Nebiolo, nr. 1 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 / Via si North Herastrau: Sos. Nordului, nr. 7-9 / Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5 / Academia Hanescu: str. Oltetului, nr. 30, parcul Tei / Tracia: Str. Salubritatii, aeroport Baneasa / Str., Sector: Bucuresti
Telefon:Mc Moni's: 0722 335 418 / Green Tech: 0749 338 299 / North Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099 / Ramada: 0729 001 931 / Via: 0721486542 / Acad. Hanescu: 0734752006 / Tracia: 0761 647 177 / Olimpia: 0770 951 272/ Baneasa Forest: 0731.003.693
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 12 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + voucher de 900 de lei la Head/Wilson.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 8-11 jucatori: 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson de 300 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-7 jucatori:

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 200 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.


                                                  
                                                  
         (1) Mateescu Mirel                                        
                                                  
                 
06-02 Duminica 15:00
North Herastrau   
6-1 6-1
Horia Bolosina
                                
 Ciotan Dumitru                                                
         
05-02 Sambata 16:00
North Herastrau   
6-1 6-3
Horia Bolosina
                                        
 Horia Bolosina                                                
                         
13-02 Duminica nu inainte de 18:00
Mc Moni's   
6-1 5-7 6-4
Horia Bolosina
                        
 (8) Constantin Avram                                                
         
04-02 Vineri 21:00
North Herastrau
6-2 6-0
(8) Constantin Avram
                                        
 Ovidiu Petrus                                                
                 
08-02 Marti 21:00
North Herastrau   
6-2 7-5
Banica Mihai
                                
 Banica Mihai                                                
         
06-02 Duminica nu inainte de 19:30
North Herastrau   
7-6 5-7 6-3
Banica Mihai
                                        
 Emilian-Marius Munteanu                                                
                                 
15-02 Marti 12:00
Mc Moni's   
6-0 7-5
(5) Iconaru Vicentiu
                
                                                  
         (4) Zorzoliu Radu Stefan                                        
                                                  
                 
06-02 Duminica 13:30
North Herastrau   
6-4 5-7 6-3
(4) Zorzoliu Radu Stefan
                                
 Sterescu Alexandru                                                
         
04-02 Vineri 10:00
North Herastrau
WO
Baba Catalin
                                        
 Baba Catalin                                                
                         
09-02 Miercuri 21:00
Mc Moni's   
6-4 6-0
(5) Iconaru Vicentiu
                        
                                                  
         (5) Iconaru Vicentiu                                        
                                                  
                 
05-02 Sambata nu inainte de 18:00
North Herastrau   
6-4 6-1
(5) Iconaru Vicentiu
                                
 Mircea Trocaru                                                
         
04-02 Vineri 21:00
North Herastrau   
6-1 6-7 6-4
Adrian Negulescu
                                        
 Adrian Negulescu                                       
21-02 Luni 22:00
North Herastrau   
6-1 6-7 6-2
(5) Iconaru Vicentiu
        
                                                  
                                                  
         (2) Vasilache Tiberiu                                        
                                                  
                 
06-02 Duminica nu inainte de 16:00
Green Tech   
6-2 4-6 4-6 ab
Marius Dilimot
                                
 STERGAREL Ionel                                                
         
05-02 Sambata nu inainte de 18:00
North Herastrau   
3-6 6-1 6-0
Marius Dilimot
                                        
 Marius Dilimot                                                
                         
09-02 Miercuri 21:30
Mc Moni's   
6-0 6-3
Damian Mihai
                        
 (7) Sutu Florian                                                
         
06-02 Duminica nu inainte de 20:00
North Herastrau
6-3 6-2
Damian Mihai
                                        
 Damian Mihai                                                
                 
07-02 Luni 21:00
Green Tech   
6-1 6-3
Damian Mihai
                                
 Calugareanu Horia                                                
         
06-02 Duminica nu inainte de 16:00
North Herastrau   
6-3 6-0
Dragos Popa
                                        
 Dragos Popa                                                
                                 
12-05 Duminica nu inainte de 16:00
Mc Moni's   
6-1 6-4
Damian Mihai
                
                                                  
         (3) Badarau Sorin                                        
                                                  
                 
05-02 Sambata nu inainte de 18:00
Green Tech   
6-3 3-6 6-3
Ioan Barbulescu
                                
 Ioan Barbulescu                                                
         
04-02 Vineri 21:00
North Herastrau   
6-3 6-4
Ioan Barbulescu
                                        
 Goidescu Daniel                                                
                         
11-02 Vineri 21:00
North Herastrau   
5-7 6-1 6-2
Ioan Barbulescu
                        
 (6) Constantin Ciocirlan                                                
         
05-02 Sambata 15:00
North Herastrau   
6-2 6-3
Valentin Ionita
                                        
 Valentin Ionita                                                
                 
09-02 Miercuri 21:30
North Herastrau   
6-3 4-6 0-6 ab
Daniel Iordan
                                
 Marcu Vlad                                                
         
07-02 Luni 21:30
Green Tech   
6-1 6-4
Daniel Iordan
                                        
 Daniel Iordan