Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + voucher Head de 150 de RON.
Locul 2: diploma + voucher HEAD de 100 de RON.
Locul 3 si 4: diploma + cate un set de mingi Head ATP.

                                
 (1) Andrei Angheluta                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 19:00
CS DINAMO
6-4 6-2
(1) Andrei Angheluta
                        
 Andreescu Constantin                              
             
09-03 Duminica nu inainte de 16:00
Tenis Prim Agronomie
6-3 6-2
(1) Andrei Angheluta
                  
 Victor Oprea                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 15:30
Tenis Prim Agronomie
6-0 6-4
Constantin Bors
                        
 Constantin Bors                              
                   
15-03 Sambata nu inainte de 21:00
Dinamo   
6-1 6-2
(1) Andrei Angheluta
            
 (4) Cornacel Ion                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo
6-3 6-4
Marinakis George
                        
 Marinakis George                              
             
09-03 Duminica nu inainte de 18:00
Dinamo
6-4 7-6
Vlad Dreossi
                  
 Vlad Dreossi                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 17:00
Tenis Prim Agronomie
3-6 6-1 6-2
Vlad Dreossi
                        
 Teodorescu Ionut                       
16-03 Duminica nu inainte de 19:30
CS Dinamo   
6-2 6-3
Victor Iacob
      
                                
 (2) Mihai Braileanu                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo
7-5 5-7 7-6
(2) Mihai Braileanu
                        
 Serban Radu Florea                              
             
09-03 Duminica nu inainte de 16:00
Dinamo
5-7 6-1 6-2
Victor Iacob
                  
 Victor Iacob                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 16:30
Dinamo
6-2 6-1
Victor Iacob
                        
 Alexandru Cocan                              
                   
15-03 Sambata 15:00
Kinetic Tenis Club   
6-4 2-6 6-2
Victor Iacob
            
 (3) Scinteia Gabriel                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo
2-6 6-4 6-0
Vijelie Sorin
                        
 Vijelie Sorin                              
             
09-03 Duminica nu inainte de 16:00
Dinamo
6-3 6-4
Cosmin Marin
                  
 Cosmin Marin                              
       
08-03 Sambata nu inainte de 14:30
Dinamo   
6-4 7-6
Cosmin Marin
                        
 Alexandru Salceanu