Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Tablou peste 16 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare gratis la turneul final din 29 - 30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din LONDON Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la LONDRA in 2017 - cazare, avion si intrare la Turneul Barclays Tour Finals din 2017).
 
Locul 2: medalie

 
Tablou intre 9-15 jucatori:
 
Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 120 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Turneul Barclays Tour Finals din 2017). . 

Locul 2: medalie

Tablou de 7-8 jucatori:

Locul 1: cupa + participare cu taxa de turneu de 150 de lei la turneul final din 29-30 octombrie la care vor participa cei 8 castigatori ai celor 8 turnee din London Series (in sistem 2 grupe de 4  si cu premiu excursie la Londra - cazare, avion si intrarea la Barclays Tour Finals din 2017).

Locul 2: medalie

Sub 7 Jucatori vom organiza turneul normal, fara posibilitatea de participare la Turneul Final London Series

6 jucatori - 2 grupe de trei jucatori ( taxa de 80 de lei - diferenta de 15 lei va fi pusa pe minus in cos). 

Locul 1: cupa 

5 jucatori - se va juca o calificare dupa care se intra in sistem de grupa de 4 cu trei meciuri garantate de jucator. 

4 - jucatori - grupa de 4 cu trei meciuri garantate si taxa de 90 de lei/jucator.

Locul 1: cupa 

* Daca un jucator castiga de doua sau de mai multe ori un turneu din aceasta serie, va primi cate o taxa gratis pentru fiecare victorie suplimentara. 

                                
                                
       (1) Madalin Enescu                        
                                
             
17-04 Duminica nu inainte de 13:00
Arcul de Triumf   
6-4 6-4
Silviu Ulici
                  
 Silviu Ulici                              
       
16-04 Sambata 13:00
Dinamo   
6-2 6-3
Silviu Ulici
                        
 Claudiu Silvianu                              
                   
22-04 Vineri 19:00
AT Herastrau   
6-7 7-5 ab
(4) JUNG Jihun
            
 (4) JUNG Jihun                              
       
16-04 Sambata nu inainte de 19:00
Arcul de Triumf   
6-1 6-1
(4) JUNG Jihun
                        
 Popa Razvan                              
             
17-04 Duminica nu inainte de 18:00
Arcul de Triumf   
6-0 6-0
(4) JUNG Jihun
                  
 Brateanu Silviu Dragos                              
       
16-04 Sambata nu inainte de 12:30
Arcul de Triumf   
6-3 6-3
Brateanu Silviu Dragos
                        
 Lazar Liviu-Willy                       
11-05 Miercuri 20:00
Hard Work   
6-4 6-0
Cristian Paul
      
                                
 (2) Voicu Nicolae                              
       
16-04 Sambata 11:00
Arcul de Triumf   
6-0 ab
Pantazi Marius
                        
 Pantazi Marius                              
             
17-04 Duminica nu inainte de 15:00
Arcul de Triumf   
6-4 7-6
Daniel Grava
                  
 Daniel Grava                              
       
16-04 Sambata nu inainte de 16:00
Dinamo
WO
Daniel Grava
                        
                               
                   
21-04 Joi nu inainte de 22:00
Arcul de Triumf   
6-1 6-3
Cristian Paul
            
 (3) Mihai Tudor                              
       
16-04 Sambata 12:00
Dinamo   
6-4 1-6 6-4
Capata Didi
                        
 Capata Didi                              
             
17-04 Duminica 10:00
Arcul de Triumf   
6-1 6-2
Cristian Paul
                  
 Cristian Paul                              
       
16-04 Sambata nu inainte de 13:00
Arcul de Triumf   
WO
Cristian Paul
                        
 Raduica Silviu