Stelar
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.
2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.
3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.
4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.
5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.
Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.
3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.
4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.
5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.
Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
| ||||||||||||||||||
Paul Dudau | 0-6 ab | Vlad Iliescu | ||||||||||||||||
Vlad Iliescu | ab | (1)Ionut Poiana | ||||||||||||||||
(1)Ionut Poiana | 1-6 ab | Paul Dudau | ||||||||||||||||
Blue Group
| ||||||||||||||||||
Adrian Ciucur | 6-1 6-0 | Stefan Nita | ||||||||||||||||
Stefan Nita | 0-6 ab | (2)Valentin Popa | ||||||||||||||||
(2)Valentin Popa | 6-2 ab | Adrian Ciucur | ||||||||||||||||
Green Group
| ||||||||||||||||||
Nicusor Radu | 1-2 ab | Marian Sacaua | ||||||||||||||||
Marian Sacaua | 0-6 ab | (3)Bogdan Merfea | ||||||||||||||||
(3)Bogdan Merfea | -- | Nicusor Radu | ||||||||||||||||
Yellow Group
| ||||||||||||||||||
Dragos Fundulea | 6-4 ab | Ungureanu Razvan | ||||||||||||||||
Ungureanu Razvan | 6-1 ab | (4)Andrei Gherasim | ||||||||||||||||
(4)Andrei Gherasim | 2-6 ab | Dragos Fundulea |
F a i r - p l a y m a i p r e s u s d e o r i c e
F a i r - p l a y m a i p r e s u s d e o r i c e