ARSU ALEXANDRU DORU


Romania
99
Master
  • Varsta: 30
  • Nivel: Master
  • Judet: Bucuresti
  • Localitate: bucuresti
  • Inscris in circuit: 14.02.2016
  • Puncte: 130
  • Inaltime: 190
  • Greutate: 105
  • Marime sort: XL
  • Marime tricou: XL
  • Numar adidas: 43
  • Profesia: contabil/economist
  • Jucator de mana: Dreapta
  • Rever: O singura mana
  • User ID: 3262
  • Card: Valid
  • Victorii/Ultimele 15 meciuri Simplu: 3/12 = 25%
    Se iau in considerare doar victoriile cu jucatori de acelasi nivel sau de nivel superior, respectiv infrangerile cu jucatorii de acelasi nivel sau de nivel inferior. Nu se iau in calcul nici victoriile, nici infrangerile prin W.O. sau Ab. Daca un jucator este promovat, infrangerile cu respectivul jucator nu mai sunt luate in calcul. Daca un jucator atinge procentul de 85% ca urmare a faptului ca trei infrangeri nu mai sunt luate in calcul dat fiind faptul ca au fost cu trei jucatori diferiti care au fost promovati intre timp, respectivul jucator nu va mai fi promovat.
  • Victorii/Ultimele 15 meciuri Dublu: 13/15 = 87%

Romania
99
Master Simplu
3
Expert Dublu
Bucuresti - DUNLOP Series 2, 2020-05-29, Suprafata: Zgura, Tablou: 13
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Ersin Ismail Master L 0/6 1/6
Puncte: 20, Clasament: 99
Grand Slam Dublu - Tablou eliminatoriu Master, 2020-02-22, Suprafata: Zgura, Tablou: 6, Partener: Ivan Marius
Runda Adversar Nivel Scor
SF Catalin Sirbu / Dunca Iulian Medium / Expert W 6/2 6/2
F Catalin Rotaru / Lambis Tsorakidis Master / Master L 4/6 7/6 4/6
Puncte: 90, Clasament: 99
GRAND SLAM CUP DOUBLES, 2020-02-19, Suprafata: Zgura, Tablou: 26, Partener: Ivan Marius
Runda Adversar Nivel Scor
R32 Catalin Sirbu / Dunca Iulian Medium / Expert W 6/4 2/6 6/1
R32 Ungureanu Aurel / Ionuț Gheorghe Medium / Expert W 6/0 6/2
R32 Baba Catalin / Radu Baba Master / Medium W 6/1 6/1
R16 Adrian Cristea / Cristian Florin Caprita Master / Master
Puncte: 500, Clasament: 99
Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor de Dublu, 2019-11-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 9, Partener: Razvan Bratu
Runda Adversar Nivel Scor
QF Cezar Ganea / Nicolae-Gabriel Gorunescu Master / Master W 7/6 6/2
SF Radulescu Sorin / Radulescu Vlad Expert / Master W 6/4 6/2
F Catalin Sirbu / Dunca Iulian Medium / Expert W 6/4 6/4
Puncte: 250, Clasament: 99
Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor de Dublu, 2019-11-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 7, Partener: Romeo Moise
Runda Adversar Nivel Scor
SF Iordanescu Traian / Bogdan Tersanski Medium / Medium W 6/4 6/1
F Radu Baba / Baba Catalin Medium / Master W 6/4 7/6
Puncte: 300, Clasament: 99
Turneu Campionilor de Dublu - Grupele C si D, 2019-11-20, Suprafata: Zgura, Tablou: 65, Partener: Razvan Bratu
Runda Adversar Nivel Scor
Radulescu Sorin / Radulescu Vlad Expert / Master W 7/5 5/7 6/3
Dunca Iulian / Catalin Sirbu Expert / Medium L 6/3 3/6 2/6
Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat Master / Master W 6/4 6/0
Iulia Roman / Mihai Tudor Starter / Stelar
Puncte: -, Clasament: 99
Turneul Campionilor Dublu - Grupele A si B, 2019-11-20, Suprafata: Zgura, Tablou: 9, Partener: Romeo Moise
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Stefan Fanaca / Eugen Paul Pitic Starter / Starter W 6/2 6/0
R16 Iulia Roman / Munteanu Constantin Starter / Medium W 6/3 6/1
R16 Gabriel Sarbu / Catalin Sirbu Medium / Medium W 6/0 6/1
QF Iordanescu Traian / Bogdan Tersanski Medium / Medium
Puncte: -, Clasament: 99
Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Simplu, 2019-11-08, Suprafata: Zgura, Tablou: 13
Runda Adversar Nivel Scor
QF Costea Noni Master WO
SF Dan Mihai Tanase Medium W 6/2 7/6
F Romeo Moise Master W 4/6 7/5 6/2
Puncte: 45, Clasament: 99
CS FINALS - Grupele C si D, 2019-10-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 23
Runda Adversar Nivel Scor
R32 Dulea Vlad Medium W 7/5 6/4
R32 Marcu Bucur Lavinia Florinda Medium W 6/3 6/2
R32 Catalinoiu Marian Medium W 7/5 6/1
R16 Cezar Agapi Medium
Puncte: -, Clasament: 99
Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Simplu, 2019-09-21, Suprafata: Zgura, Tablou: 13
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Cosmin Gurau Master L 2/6 2/6
Puncte: 20, Clasament: 99
TURNEUL FINAL SIMPLU - Grupele A si B , 2019-09-11, Suprafata: Zgura, Tablou: 8
Runda Adversar Nivel Scor
QF Dulea Vlad Medium W 6/1 7/6
QF Romeo Moise Master L 6/2 1/6 5/7
QF Costea Noni Master W 7/6 6/4
SF Daniel Vlasceanu Medium
Puncte: 45, Clasament: 99
TURNEU FINAL SIMPLU - Cel mai mare turneu al toamnei.- Peste 120 de jucatori asteptati. , 2019-09-11, Suprafata: Zgura, Tablou: 25
Runda Adversar Nivel Scor
R32 Romeo Moise Master
Puncte: -, Clasament: 99
Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor de Dublu, 2019-07-08, Suprafata: Zgura, Tablou: 7, Partener: Andreea Alexandra Barbulescu
Runda Adversar Nivel Scor
QF Cezar Ganea / Nicolae-Gabriel Gorunescu Master / Master L 1/6 4/6
Puncte: -, Clasament: 99
Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Dublu, 2019-06-10, Suprafata: Zgura, Tablou: 11, Partener: Cosmin Gageanu
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat Master / Master L 3/6 2/6
Puncte: -, Clasament: 99
Turneul Campionilor la Dublu - Grupele C si D, 2019-06-19, Suprafata: Zgura, Tablou: 8, Partener: Cosmin Gageanu
Runda Adversar Nivel Scor
QF Catalin Rulea / Marin Ivana Expert / Medium WO
QF Dumitrescu Vlad / Panturu Radu Master / Expert L 1/6 3/6
QF Haris Eduard / Razvan Bratu Master / Stelar L 4/6 3/6
Puncte: -, Clasament: 99
Turneul Campionilor de Dublu - Grupele A si B, 2019-06-19, Suprafata: Zgura, Tablou: 9, Partener: Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Cezar Ganea / Nicolae-Gabriel Gorunescu Master / Master L 6/3 5/7 1/6
R16 Cosmin Gurau / Nicolae Andrei Master / Medium W 7/5 6/3
R16 Marcu Bucur Lavinia Florinda / Razvan Bratu Medium / Stelar W 6/2 4/6 6/2
QF Robert Cocea / Cristian Miu Medium / Master
Puncte: -, Clasament: 99
Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Dublu, 2019-06-10, Suprafata: Zgura, Tablou: 9, Partener: Romeo Moise
Runda Adversar Nivel Scor
QF Cristian Miu / Robert Cocea Master / Medium L 6/2 4/6 1/6
Puncte: -, Clasament: 99
Simplu cu Grupe - Etapa2/24 - Taxa de doar 12 lei la Entry( Se vor folosi mingi jucate), 2019-05-17, Suprafata: Zgura, Tablou: 70
Runda Adversar Nivel Scor
Ion Sorin Medium L 3/6 6/4 5/7
Serban Barbu Master L 4/6 1/6
Puncte: -, Clasament: 99
Turneul Final Dublu - Grupele C si D, 2019-05-29, Suprafata: Zgura, Tablou: 47, Partener: Romeo Moise
Runda Adversar Nivel Scor
R64 Catalin Rotaru / Daniel Iurasc Master / Expert L 6/7 6/1 3/6
R64 Boccalini Ralph / Munteanu Constantin Medium / Medium WO
R64 Nicolae Andrei / Radulescu Vlad Medium / Master W 6/2 6/2
Puncte: -, Clasament: 99
Turneul Final Dublu - Grupele C si D, 2019-05-29, Suprafata: Zgura, Tablou: 9, Partener: Cosmin Gageanu
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Stanciuc Matei / Doru Iordache Master / Master WO
R16 Valentin Sava / Ioan Barbulescu Expert / Expert L 4/6 3/6
R16 Lambis Tsorakidis / Necula Carmen Master / Master W 4/6 6/1 7/6
Puncte: -, Clasament: 99
Dublu cu Arbitru de Scaun - Etapa 20/24 - Doar 37,5 lei/jucator, 2019-04-10, Suprafata: Zgura, Tablou: 6, Partener: Breaz Lucian
Runda Adversar Nivel Scor
QF Doru Iordache / Stanciuc Matei Master / Master L 6/2 5/7 4/6
Puncte: -, Clasament: 99
DUBLU IN SISTEM DE GRUPE - Etapa 19 din 24 - doar 22.5 lei de jucator. 2 meciuri garantate /echipa., 2019-04-02, Suprafata: Zgura, Tablou: 23, Partener: Cosmin Gageanu
Runda Adversar Nivel Scor
R32 Alexandru Bogdan Antoniu / Dragos Oprescu Galactic / Entry W 7/5 7/6
R32 Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat Master / Master L 6/1 1/6 4/6
R16 Ruxandra Cojanu / Eugen Cojanu Medium / Expert L 6/2 2/6 5/7
Puncte: -, Clasament: 99
SIMPLU CU ARBITRU DE SCAUN - Etapa 20/24 , 2019-04-03, Suprafata: Zgura, Tablou: 16
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Cristian Miu Master L 2/6 7/6 2/6
Puncte: -, Clasament: 99
Simplu cu Grupe - Etapa 17/24 - Doua meciuri garantate - Doar 45 de lei/jucator, 2019-03-13, Suprafata: Zgura, Tablou: 9
Runda Adversar Nivel Scor
R16 George Boroiu Master L 6/3 0/6 3/6
R16 George Onea Master L 5/7 3/6
Puncte: -, Clasament: 99
SIMPLU CU GRUPE - Etapa 15/24 - Doar 45 de lei/jucator, 2019-02-27, Suprafata: Zgura, Tablou: 10
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Victor Crangureanu Master W 6/4 4/6 6/3
R16 Dorin Ionescu L 1/6 4/6
Puncte: -, Clasament: 99
Titluri Simplu
Data Turneu Nivel
21.09.2019 Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Simplu Medium
Finale Simplu
Data Turneu Nivel
Finale Dublu
Data Turneu Nivel
08.01.2020 Grand Slam Dublu - Tablou eliminatoriu Master Master
Simplu
Data Turneu Nivel Runda Puncte Se pierd la
2019-10-25 TURNEUL FINAL SIMPLU - Grupele A si B Medium QF 45 2020-10-24
2019-09-29 Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Simplu Medium R16 20 2020-09-28
2019-12-03 Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Simplu Medium F 45 2020-12-02
2020-05-31 Bucuresti - DUNLOP Series 2 Master R16 20 2021-05-31
Dublu
Data Turneu Nivel Runda Puncte Se pierd la
2019-11-30 Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor de Dublu Master F 250 2020-11-29
2019-11-29 Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor de Dublu Medium F 300 2020-11-28
2020-02-25 GRAND SLAM CUP DOUBLES Master QF 500 2021-02-24
2020-02-22 Grand Slam Dublu - Tablou eliminatoriu Master Master F 90 2021-02-21