TEODOROIU ANCA


Romania
32
Starter
  • Varsta: 39
  • Nivel: Starter
  • Judet: Bucuresti
  • Localitate: Bucuresti
  • Inscris in circuit: 09.07.2017
  • Puncte: 335
  • Inaltime: Nespecificat
  • Greutate: 63
  • Marime sort: M
  • Marime tricou: M
  • Numar adidas: 39
  • Profesia: Inginer
  • Jucator de mana: Dreapta
  • Rever: O singura mana
  • User ID: 3836
  • Card: Valid
  • Victorii/Ultimele 15 meciuri Simplu: 7/15 = 47%
    Se iau in considerare doar victoriile cu jucatori de acelasi nivel sau de nivel superior, respectiv infrangerile cu jucatorii de acelasi nivel sau de nivel inferior. Nu se iau in calcul nici victoriile, nici infrangerile prin W.O. sau Ab. Daca un jucator este promovat, infrangerile cu respectivul jucator nu mai sunt luate in calcul. Daca un jucator atinge procentul de 85% ca urmare a faptului ca trei infrangeri nu mai sunt luate in calcul dat fiind faptul ca au fost cu trei jucatori diferiti care au fost promovati intre timp, respectivul jucator nu va mai fi promovat.
  • Victorii/Ultimele 15 meciuri Dublu: 10/15 = 67%

Romania
32
Starter Simplu
7
Starter Dublu
Bucuresti - Dublu - Masters Series , 2020-06-25, Suprafata: Zgura, Tablou: 4, Partener: Iulia Roman
Runda Adversar Nivel Scor
QF Huzum George / Andreescu Constantin Starter / Starter L 4/6 4/6
Puncte: 30, Clasament: 32
Bucuresti - Dublu - Masters Series , 2020-06-25, Suprafata: Zgura, Tablou: 8, Partener: Catalin Rotaru
Runda Adversar Nivel Scor
QF Dulea Vlad / Marius Sucala Medium / Medium L 2/6 6/3 4/6
Puncte: 68, Clasament: 32
Bucuresti - Simplu - DUNLOP SERIES 1, 2020-03-11, Suprafata: Zgura, Tablou: 11
Runda Adversar Nivel Scor
QF Vlad Cornel Medium L 7/6 2/6 2/6
Puncte: 45, Clasament: 32
Bucuresti - Dublu - Masters Series - Fiecare victorie = voucher Head/Wilson de 130 de lei/ echipa, 2020-03-11, Suprafata: Zgura, Tablou: 4, Partener: Iulia Roman
Runda Adversar Nivel Scor
QF Cezar Anicai / Diana Cochilet Medium / Entry W 6/3 7/5
SF Alexandru Vasile / Nicu Vamanu Medium / Starter W 7/6 6/4
Puncte: -, Clasament: 32
GRAND SLAM CUP DOUBLES, 2020-02-19, Suprafata: Zgura, Tablou: 2, Partener: Iulia Roman
Runda Adversar Nivel Scor
QF Huzum George / Andreescu Constantin Starter / Starter L 4/6 4/6
Puncte: -, Clasament: 32
CS FINALS - Grupele C si D, 2019-10-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 44
Runda Adversar Nivel Scor
R64 Marius Vasai Starter WO
R64 SCIRLET Ionel Starter L 3/6 3/6
R64 Theodor Stroescu Medium L 4/6 7/5 1/6
Puncte: 45, Clasament: 32
CS Open Doubles, 2019-10-25, Suprafata: Zgura, Tablou: 3, Partener: Robert Cocea
Runda Adversar Nivel Scor
QF Bogdan Istov / Cezar Anicai Starter / Medium W 6/2 2/6 6/2
QF Michele Giove / Boccalini Ralph Starter / Medium W 6/3 6/1
Puncte: 45, Clasament: 32
CS Indoors Open, 2019-10-23, Suprafata: Zgura, Tablou: 6
Runda Adversar Nivel Scor
QF Mara Stan Starter W 6/2 1/6 6/4
SF Iulia Roman Starter W 4/6 6/3 6/3
F Andrei Angheluta Medium L 0/6 3/6
Puncte: 45, Clasament: 32
Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Dublu, 2019-10-15, Suprafata: Zgura, Tablou: 9, Partener: Farcas Andrei-Dan
Runda Adversar Nivel Scor
QF Catalin Nedelcu / Marius Barleanu Expert / Master W 6/3 5/7 6/4
SF Cristian Florin Caprita / Daniel Lapadat Master / Master W 6/2 7/6
F Dragos Pufu / Florin Diaconu Expert / Expert L 6/3 3/6 4/6
Puncte: 45, Clasament: 32
Simplu cu Grupe - Etapa 12/12- Ultima sansa de calificare la Marele Turneu Final de Iarna - Taxe promotionale la Entry, Starter si Stelar. Daca nu puteti juca sambata sau duminica, dati-ne e-mail., 2019-10-16, Suprafata: Zgura, Tablou: 59
Runda Adversar Nivel Scor
R64 DUMITRIU MIHAI Starter W 3/6 7/5 7/6
R64 Robert Cocea Medium L 1/6 3/6
Puncte: 45, Clasament: 32
Turneul Final Dublu - Grupele C si D, 2019-10-04, Suprafata: Zgura, Tablou: 39, Partener: Farcas Andrei-Dan
Runda Adversar Nivel Scor
R64 Ivan Marius / George Boroiu Master / Master W 6/2 6/4
R64 Breaz Lucian / Florentin Doru Stoiciu Master / Master WO
R64 Ruxandra Cojanu / Eugen Cojanu Medium / Expert W 6/2 7/6
Puncte: 45, Clasament: 32
Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Simplu, 2019-09-21, Suprafata: Zgura, Tablou: 11
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Razvan Hoffman Entry W 7/5 6/2
QF Huzum George Starter W 6/3 7/6
SF Barbu Valentin-Viorel Starter W 6/3 6/2
F Isai Calin Starter W 6/4 5/7 6/0
Puncte: 45, Clasament: 32
TURNEUL FINAL SIMPLU - Grupele E si F, 2019-09-11, Suprafata: Zgura, Tablou: 4
Runda Adversar Nivel Scor
QF Rembas Florentina Ana Entry W 6/1 6/0
QF Isai Calin Starter W 6/4 7/5
QF Barbu Valentin-Viorel Starter L 2/6 3/6
Puncte: 20, Clasament: 32
Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor Simplu, 2019-07-16, Suprafata: Zgura, Tablou: 7
Runda Adversar Nivel Scor
QF Raluca Popa Entry W 6/0 6/4
SF Andreea Popa Entry W 6/4 6/2
F Bogdan Dinica Medium L 2/6 4/6
Puncte: 45, Clasament: 32
Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor de Dublu, 2019-07-08, Suprafata: Zgura, Tablou: 5, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
SF Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu Expert / Entry L 6/4 6/7 3/6
Puncte: -, Clasament: 32
Turneul Campionilor de simplu - Grupele A si B, 2019-07-03, Suprafata: Zgura, Tablou: 19
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Iancu Iulia Entry W 6/3 7/5
R16 Michele Giove Starter L 1/6 2/6
R16 Iulia Roman Starter W 6/1 5/7 6/2
Puncte: -, Clasament: 32
Turneul Campionilor de Dublu - Grupele A si B, 2019-06-19, Suprafata: Zgura, Tablou: 31, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
R32 Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu Expert / Galactic W 6/4 6/3
R32 Cosmin Gurau / Vilcescu Ciprian Master / Entry WO
R32 Eduard Mateescu / Marian Iancu Starter / Medium W 6/1 6/2
Puncte: -, Clasament: 32
Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Dublu, 2019-06-10, Suprafata: Zgura, Tablou: 5, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
SF Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu Expert / Entry L 3/6 4/6
Puncte: -, Clasament: 32
Turneul Final Dublu - Grupele A si B, 2019-05-29, Suprafata: Zgura, Tablou: 72, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
Andreea Sandulescu / Marin Ivana Starter / Medium W 4/6 6/1 6/2
Catalin Rotaru / Iancu Iulia Master / Entry W 7/5 6/3
Eduard Mateescu / Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu Starter / Medium L 4/6 6/2 6/7
Popescu Cristian Aurica / Alexandru Popescu Expert / Entry
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEUL FINAL SIMPLU - Tablourile eliminatorii, 2019-05-19, Suprafata: Zgura, Tablou: 9
Runda Adversar Nivel Scor
QF Oana Sirbu Starter WO
SF Huzum George Starter L 6/3 1/6 4/6
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEUL FINAL SIMPLU - GRUPELE C SI D, 2019-05-08, Suprafata: Zgura, Tablou: 16
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Eugen Tofan Starter W 4/6 7/6 7/5
R16 Raluca Popa Entry W 6/3 7/5
R16 Razvan Hoffman Entry W 6/2 6/3
QF Soptareanu Alexandru Starter
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEU FINAL SIMPLU - Cel mai mare turneu organizat vreodata de C.S.- Peste 150 de jucatori. , 2019-05-08, Suprafata: Zgura, Tablou: 17
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Mihaela Cicortas Entry
Puncte: -, Clasament: 32
Dublu cu Arbitru de Scaun - Etapa 18/24 - Doar 37,5 lei/jucator, 2019-03-27, Suprafata: Zgura, Tablou: 2, Partener: Huzum George
Runda Adversar Nivel Scor
QF Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu Medium / Medium L 3/6 4/6
Puncte: -, Clasament: 32
Simplu cu Grupe - Etapa 17/24 - Doua meciuri garantate - Doar 45 de lei/jucator, 2019-03-13, Suprafata: Zgura, Tablou: 9
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Flaviu Nanu Starter L 6/4 2/6 5/7
R16 Valentin Mantu Starter L 2/6 6/3 3/6
Puncte: -, Clasament: 32
SIMPLU CU ARBITRU DE SCAUN - Etapa 16/24 , 2019-03-06, Suprafata: Zgura, Tablou: 11
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Andreea Sandulescu Starter W 6/3 6/1
QF Matei Cosma Entry W 6/1 6/1
SF Eduard Mateescu Starter W 6/4 6/4
F Serban Barbu Master L 2/6 1/6
Puncte: -, Clasament: 32
DUBLU CU ARBITRU DE SCAUN - Etapa 14/24 - Doar 37,5 lei/jucator, 2019-02-27, Suprafata: Zgura, Tablou: 3, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
QF Aluas Tiberiu / Stephan Albert Starter / Starter W 6/2 6/0
SF Victor Lazar / Boccalini Ralph Medium / Medium W 6/4 7/6
Puncte: -, Clasament: 32
DUBLU Etapa 5 din 24 - doar 22.5 lei de jucator, 2 meciuri garantate /echipa. , 2018-12-06, Suprafata: Zgura, Tablou: 3, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
QF Dică Gheorghe / Dica Alexandru Starter / Master W 6/2 6/4
QF Huzum George / Huzum Alex Starter / Medium W 4/6 6/3 6/1
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEU CAMPIONILOR LA DUBLU - se joaca cu arbitru de scaun. , 2018-11-22, Suprafata: Zgura, Tablou: 10, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Olaru Adina Delia / Catalin Rotaru Starter / Master L 6/7 4/6
R16 BYE BYE / Bye Bye Master / Entry WO
R16 Dragos Oprescu / Marcu Bucur Lavinia Florinda Entry / Medium L 6/3 3/6 3/6
Puncte: -, Clasament: 32
Tablouri eliminatorii turneu final , 2018-10-09, Suprafata: Zgura, Tablou: 10
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Huzum George Starter WO
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEU FINAL SIMPLU - daca intervin modificari fata de ce ati declarat ca dispo la inscriere, va rugam modificati in Contul tau / Disponibilitati. , 2018-10-03, Suprafata: Zgura, Tablou: 19
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Glont Mihaela Starter L 5/7 1/6
R16 Iulia Roman Starter W 6/3 6/2
R16 Andreea Sandulescu Starter W 6/2 6/1
QF Huzum George Starter
Puncte: -, Clasament: 32
Tablouri finale simplu etapa 20 arbitru de tronson:, 2018-08-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 2, Partener: Mihai Tudor
Runda Adversar Nivel Scor
QF Andrei-Daniel Balahura / Sergiu-Alexandru Samson Master / Master L 2/6 3/6
Puncte: -, Clasament: 32
Etapa 22- DUBLU 2 meciuri garantate - taxa de 40 de lei / jucator , 2018-09-21, Suprafata: Zgura, Tablou: 4, Partener: Mihai Tudor
Runda Adversar Nivel Scor
QF Alexandru Bogdan Antoniu / Marcu Bucur Lavinia Florinda Galactic / Medium W 6/3 6/3
Puncte: -, Clasament: 32
Etapa 23 TABLOURI 2 - 2 meciuri garantate cu arbitru de tronson-6 turnee obligatorii pentru a juca la turneul final, 2018-09-21, Suprafata: Zgura, Tablou: 3
Runda Adversar Nivel Scor
QF Iancu Iulia Entry 22-09 Sambata 17:00
QF Vilcescu Ciprian Entry 24-09 Luni 21:00
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEU FINAL DUBLU III, 2018-09-13, Suprafata: Zgura, Tablou: 12, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Vilcescu Ciprian / Michael Grecu Entry / Medium W 6/2 6/0
R16 Dragos Oprescu / Marcu Bucur Lavinia Florinda Entry / Medium L 5/7 4/6
R16 Dumitrescu Vlad / Victor Lazar Master / Medium L 6/7 4/6
Puncte: -, Clasament: 32
Tablouri finale simplu etapa 20 arbitru de tronson:, 2018-08-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 3
Runda Adversar Nivel Scor
SF Andreea Sandulescu Starter W 7/5 6/2
Puncte: -, Clasament: 32
2 meciuri garantate de jucator - taxa de 60 de lei- arbitru tronson- etapa 20 - 6 turnee obligatorii pentru a juca la turneul final, 2018-08-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 7
Runda Adversar Nivel Scor
QF Ionut Turcanu Entry W 7/6 6/2
QF Razvan Florea Entry W 6/2 6/0
SF Florea Alin Starter
Puncte: -, Clasament: 32
DUBLU MASTER TABLOU II - Etapa 20- 2 meciuri garantate, 2018-08-30, Suprafata: Zgura, Tablou: 6, Partener: Mihai Tudor
Runda Adversar Nivel Scor
QF Bye Bye Entry WO
QF BYE BYE Master WO
SF Catalin Nedelcu / Alexandru Ioan Nanu Expert / Master W 7/5 3/6 6/3
Puncte: -, Clasament: 32
Etapa 18- DUBLU 2 meciuri garantate - taxa de 40 de lei / jucator , 2018-08-17, Suprafata: Zgura, Tablou: 3, Partener: Mihai Tudor
Runda Adversar Nivel Scor
QF Brener Octavian / Catalinoiu Marian Master / Medium L 3/6 3/6
QF Alexandru Bogdan Antoniu / Marcu Bucur Lavinia Florinda Galactic / Medium L 4/6 6/4 6/7
Puncte: -, Clasament: 32
SIMPLU TURNEUL CAMPIONILOR- nu putem lua dispo in primul weekend. Finalele se vor juca pe data de 15 iulie, de la ora 19. , 2018-07-04, Suprafata: Zgura, Tablou: 9
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Renata Radulescu Entry W 6/0 6/2
R16 BYE BYE Master W 6/0 6/0
R16 Cosmin Gurau Master L 4/6 3/6
QF Huzum George Starter L 4/6 0/6
Puncte: -, Clasament: 32
DUBLU TURNEUL CAMPIONILOR, 2018-06-21, Suprafata: Zgura, Tablou: 9, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Dulea Vlad / Eduard Mateescu Medium / Starter L 2/6 2/6
R16 Marcu Bucur Lavinia Florinda / Serbanescu Camelia Medium / Starter L 6/3 3/6 6/7
R16 Radu Baba / Catalin Rotaru Medium / Master L 2/6 1/6
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEU FINAL SIMPLU II - toate cele 6 finale se vor juca duminica, 20 mai, in paralel, dupa ora 14.00. In primul weekend, nu putem lua disponibilitati. Se pot inscrie doar jucatorii invitati pe email. , 2018-05-10, Suprafata: Zgura, Tablou: 9
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Adina Teodorescu Entry W 6/0 6/0
R16 Iordanescu Dan Entry W 6/0 6/1
R16 Huzum George Starter L 1/6 6/4 3/6
QF Cosmin Gurau Master L 2/6 6/3 4/6
Puncte: -, Clasament: 32
TURNEU FINAL DUBLU I, 2018-04-26, Suprafata: Zgura, Tablou: 11, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Vasiliu Alexandra / Serbanescu Camelia Entry / Starter L 2/6 3/6
R16 Scinteia Gabriel / Andreescu Constantin Medium / Starter L 6/4 3/6 3/6
R16 Dragos Oprescu / Marcu Bucur Lavinia Florinda Entry / Medium W 6/3 7/5
Puncte: -, Clasament: 32
DUBLU Etapa 17 din 24: Roma / Paris Bercy / London / Madrid Series. Pentru a participa la turneele finale trebuie jucate minim 6 turnee din seria de 24 din care minim 3 la dublu. , 2018-02-08, Suprafata: Zgura, Tablou: 2, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
QF Scinteia Gabriel / Andreescu Constantin Medium / Starter W 6/2 6/3
Puncte: -, Clasament: 32
Etapa 16 din 24: Roma / Paris Bercy / London / Madrid Series.- pentru a participa la turneele finale trebuie jucate minim 6 turnee din cele 24. , 2018-02-01, Suprafata: Zgura, Tablou: 3
Runda Adversar Nivel Scor
QF Cosmin Gurau Master W 3/6 6/4 6/4
SF Vilcescu Ciprian Entry W 6/1 7/5
Puncte: -, Clasament: 32
SIMPLU TURNEUL CAMPIONILOR- nu putem lua dispo in primul weekend. , 2017-12-06, Suprafata: Zgura, Tablou: 10
Runda Adversar Nivel Scor
R16 Adina Teodorescu Entry W 6/2 6/4
R16 Victor Lazar Medium W 6/1 6/1
R16 Teodor Hirsu Medium L 1/6 2/6
QF Iulia Roman Starter W 6/3 4/6 6/1
SF Teodor Hirsu Medium W 6/3 6/2
Puncte: -, Clasament: 32
Etapa 7 din 24: Roma / Paris Bercy / London / Madrid Series. Pentru a participa la turneele finale trebuie jucate minim 6 turnee din seria de 24 din care minim 3 la simplu. , 2017-11-16, Suprafata: Zgura, Tablou: 2
Runda Adversar Nivel Scor
QF Iulia Roman Starter W 6/2 6/4
Puncte: -, Clasament: 32
DUBLU Etapa 6 din 24: Roma / Paris Bercy / London / Madrid Series. Pentru a participa la turneele finale trebuie jucate minim 6 turnee din seria de 24 din care minim 3 la dublu. , 2017-11-09, Suprafata: Zgura, Tablou: 2, Partener: Carmen Bratucu
Runda Adversar Nivel Scor
QF Scinteia Gabriel / Ciprian Borodescu Medium / Medium L 2/6 1/6
Puncte: -, Clasament: 32
SIMPLU Roma Series - ETAPA 5. Sambata la Green Tech incepand cu 12:00 va asteptam la gratar, tenis de masa, darts, tenis cu piciorul si fotbal pe iarba artificiala. , 2017-07-13, Suprafata: Zgura, Tablou: 7
Runda Adversar Nivel Scor
QF Vasiliu Alexandra Entry L 3/6 5/7
Puncte: -, Clasament: 32
Finale Simplu
Simplu
Data Turneu Nivel Runda Puncte Se pierd la
2019-08-04 TURNEUL CAMPIONILOR SIMPLU Entry 45 2020-08-03
2019-08-02 Tablourile eliminatorii ale Turneului Campionilor Simplu Entry F 45 2020-08-01
2019-09-24 TURNEUL FINAL SIMPLU - Grupele E si F Entry QF 20 2020-09-23
2019-10-09 Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Simplu Entry F 45 2020-10-08
2019-12-17 Simplu cu Grupe - Etapa 12/12- Ultima sansa de calificare la Marele Turneu Final de Iarna - Taxe promotionale la Entry, Starter si Stelar. Daca nu puteti juca sambata sau duminica, dati-ne e-mail. Starter R64 45 2020-12-16
2019-11-04 CS Indoors Open Starter F 45 2020-11-03
2019-12-16 CS FINALS - Grupele C si D Starter R64 45 2020-12-15
2020-03-15 Bucuresti - Simplu - DUNLOP SERIES 1 Starter QF 45 2021-03-15
Dublu
Data Turneu Nivel Runda Puncte Se pierd la
2019-12-21 Turneul Final Dublu - Grupele C si D Master R16 45 2020-12-20
2019-10-15 Tablourile eliminatorii ale Turneului Final de Dublu Master F 45 2020-10-14
2019-12-21 CS Open Doubles Starter QF 45 2020-12-20
2020-06-27 Bucuresti - Dublu - Masters Series Starter QF 30 2021-06-27
2020-06-29 Bucuresti - Dublu - Masters Series Medium QF 68 2021-06-29