Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Bogdan Timariu /
Dolan Cristian
                        
                                
             
01-07 Luni 19:00
Hard Work  
6-2 5-7 6-4
Baluta Claudiu Alexandru /
Iancu Iulia
                  
  Baluta Claudiu Alexandru /
Iancu Iulia
                              
       
26-06 Miercuri nu inainte de 20:00
GREEN TECH   
6-3 6-4
Baluta Claudiu Alexandru /
Iancu Iulia
                        
  Paul Lascu /
Marian Iancu
                              
                               
                                
        Geanta Cristian /
Catalin Rotaru
                        
                                
             
30-06 Duminica nu inainte de 20:30
WO
Geanta Cristian /
Catalin Rotaru
                  
                                
        Marius-Vlad Stefanescu /
Sabina Cojanu
                        
                         
29-07 Luni 21:30
GREEN TECH   
6-3 6-4
Alexandru Bogdan Antoniu /
Razvan Bratu
      
                                
                                
       (2) Radu Ghidel /
Ghidel Iulian
                        
                                
             
27-06 Joi 21:00
Tenis Club Drumul Taberei
6-2 6-3
(2) Radu Ghidel /
Ghidel Iulian
                  
                                
        Patric Legea /
Alin Latu
                        
                                
                   
15-07 Luni nu inainte de 21:00
Hard Work  
6-4 6-3
Alexandru Bogdan Antoniu /
Razvan Bratu
            
                                
        Alexandru Bogdan Antoniu /
Razvan Bratu
                        
                                
             
04-07 Joi nu inainte de 20:00
6-4 6-2
Alexandru Bogdan Antoniu /
Razvan Bratu
                  
                                
        Stoicea Razvan /
Petre Adrian