Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
 (1) Dragnea Cristi                              
       
23-11 Sambata 11:30
sud arena
6-2 5-7 6-2
(1) Dragnea Cristi
                        
 Schoppmeyer Daniela                              
             
24-11 Duminica 10:30
sud arena
6-2 6-3
(1) Dragnea Cristi
                  
 Ovidiu Dascalescu                              
       
23-11 Sambata 21:30
sud arena
7-5 6-2
cornacel ion
                        
 cornacel ion                              
                   
30-11 Sambata 20:00
sud arena
WO
(1) Dragnea Cristi
            
 (4) Hirlea Darius Cosmin                              
       
23-11 Sambata 13:30
sud arena
3-6 6-4 6-0
(4) Hirlea Darius Cosmin
                        
 Florin Manea                              
             
24-11 Duminica 14:30
sud arena
6-4 6-0
(4) Hirlea Darius Cosmin
                  
 Grigoriu Laurentiu                              
       
23-11 Sambata 20:00
6-4 0-6 6-3
Dragos Ivanov
                        
 Dragos Ivanov                       
01-12 Duminica 10:00
sud arena
6-2 4-6 6-3
Ana-Maria Grigore
      
                                
 (2) Catalinoiu Marian                              
       
23-11 Sambata 09:30
sud arena
6-1 6-1
(2) Catalinoiu Marian
                        
 Mihai Braileanu                              
             
24-11 Duminica 10:30
sud arena
6-4 1-6 7-5
Neagu Cristian
                  
 valentin berlinschi                              
       
23-11 Sambata 08:00
sud arena
6-1 7-5
Neagu Cristian
                        
 Neagu Cristian                              
                   
30-11 Sambata 19:30
sud arena
6-0 6-3
Ana-Maria Grigore
            
 (3) Smoleanu Aurelian                              
       
23-11 Sambata 15:30
sud arena
6-4 7-5
(3) Smoleanu Aurelian
                        
 Grigore Vlad                              
             
24-11 Duminica 12:30
sud arena
6-0 6-2
Ana-Maria Grigore
                  
 Lefter Paul                              
       
23-11 Sambata 15:30
sud arena
6-2 6-0
Ana-Maria Grigore
                        
 Ana-Maria Grigore