Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Ramada

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Farcas Andrei-Dan /
Anca Teodoroiu
                        
                                
             
20-10 Duminica 17:00
GREEN TECH   
6-3 5-7 6-4
(1) Farcas Andrei-Dan /
Anca Teodoroiu
                  
  Catalin Rotaru /
Popescu Cristian Aurica
                              
       
19-10 Sambata nu inainte de 19:30
GREEN TECH   
6-1 4-6 6-4
Catalin Nedelcu /
Marius Barleanu
                        
  Catalin Nedelcu /
Marius Barleanu
                              
                   
25-10 Vineri 21:30
GREEN TECH   
6-2 7-6
(1) Farcas Andrei-Dan /
Anca Teodoroiu
            
                                
        Stanciuc Matei /
Petcu Vasile
                        
                                
             
22-10 Marti 21:30
GREEN TECH   
6-0 6-2
Cristian Florin Caprita /
Daniel Lapadat
                  
                                
        Cristian Florin Caprita /
Daniel Lapadat
                        
                         
03-11 Duminica 15:30
DINAMO   
3-6 6-3 6-4
Dragos Pufu /
Florin Diaconu
      
                                
                                
       (2) Radulescu Sorin /
Radulescu Vlad
                        
                                
             
21-10 Luni 19:00
GREEN TECH   
7-5 6-1
Dragos Pufu /
Florin Diaconu
                  
                                
        Dragos Pufu /
Florin Diaconu
                        
                                
                   
25-10 Vineri 12:00
GREEN TECH   
6-0 6-1
Dragos Pufu /
Florin Diaconu
            
                                
        Dunca Iulian /
Catalin Sirbu
                        
                                
             
18-10 Vineri 20:00
GREEN TECH   
7-6 6-1
Ivan Marius /
George Boroiu
                  
                                
        Ivan Marius /
George Boroiu