Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Cristian Miu /
Cocea Robert
                        
                                
             
30-10 Miercuri 21:00
Fortius Olimpia  
4-6 6-4 6-2
(1) Cristian Miu /
Cocea Robert
                  
  Daniel Vlasceanu /
Radulescu Leonard
                              
       
26-10 Sambata 11:00
GREEN TECH   
6-1 7-6
Nutu Eugen /
Cristian Florin Caprita
                        
  Nutu Eugen /
Cristian Florin Caprita
                              
                   
07-11 Joi 21:30
Hard Work   
7-5 7-5
Cezar Ganea /
Gorunescu Nicolae-Gabriel
            
                                
        Baba Radu /
Baba Catalin
                        
                                
             
23-10 Miercuri 21:00
Fortius Olimpia  
6-4 6-4
Cezar Ganea /
Gorunescu Nicolae-Gabriel
                  
                                
        Cezar Ganea /
Gorunescu Nicolae-Gabriel
                        
                         
17-11 Duminica 16:00
Hard Work   
6-4 4-6 6-4
Cezar Ganea /
Gorunescu Nicolae-Gabriel
      
                                
                                
       (2) Bogdan Tersanski /
Petrescu Radu
                        
                                
             
25-10 Vineri 21:00
GREEN TECH   
2-6 6-4 6-2
Rotaru Catalin /
Gurau Cosmin
                  
  BOGDAN Andrei /
Carmen Bratucu
                              
       
22-10 Marti 21:30
GREEN TECH   
7-6 4-6 6-1
Rotaru Catalin /
Gurau Cosmin
                        
  Rotaru Catalin /
Gurau Cosmin
                              
                   
09-11 Sambata 19:00
GREEN TECH   
4-6 6-1 6-4
Sirbu Marian /
Mocanu Mihai
            
                                
        Sirbu Marian /
Mocanu Mihai
                        
                                
             
30-10 Miercuri 19:30
Fortius Olimpia  
ab
Sirbu Marian /
Mocanu Mihai
                  
  Iordanescu Traian /
Roman Iulia
                              
       
24-10 Joi 21:00
GREEN TECH   
6-1 6-2
Catalinoiu Marian /
Cristescu Leonard
                        
  Catalinoiu Marian /
Cristescu Leonard