Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / North Tennis Herastrau / Champion / Mc Moni's

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a / Champion: Str. Primo Nebiolo, Nr. 2/ Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/ Champion: 0741 450 814 / Mc Moni's:0722 335 418
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Marius Dima /
Traian Rotariu
                        
                                
             
29-10 Marti 21:00
GREEN TECH   
6-2 2-6 6-3
Razvan Bratu /
Valentin Sava
                  
  Razvan Bratu /
Valentin Sava
                              
       
22-10 Marti 21:30
GREEN TECH   
6-2 6-2
Razvan Bratu /
Valentin Sava
                        
  Marian Iancu /
Alexandru Bogdan
                              
                   
11-11 Luni 21:30
DINAMO
4-6 6-4 7-5
Voicu Nicolae /
Raduica Silviu
            
                                
        Geanta Cristian /
Catalin Rotaru
                        
                                
             
24-10 Joi 21:00
GREEN TECH   
6-7 6-2 6-2
Voicu Nicolae /
Raduica Silviu
                  
                                
        Voicu Nicolae /
Raduica Silviu
                        
                         
14-11 Joi 20:00
Hard Work   
7-6 6-1
Tiberiu Purdea /
Catalinoiu Marian
      
                                
                                
       (2) JUNG Jihun /
Lambis Tsorakidis
                        
                                
             
27-10 Duminica 17:00
GREEN TECH   
6-3 6-3
Tiberiu Purdea /
Catalinoiu Marian
                  
                                
        Tiberiu Purdea /
Catalinoiu Marian
                        
                                
                   
09-11 Sambata 17:00
GREEN TECH   
6-4 7-6
Tiberiu Purdea /
Catalinoiu Marian
            
                                
        Potcovaru Adi /
Alin Poalelungi
                        
                                
             
21-10 Luni 21:00
ARCUL DE TRIUMF  
6-3 7-5
Baluta Claudiu Alexandru /
Iancu Iulia
                  
                                
        Baluta Claudiu Alexandru /
Iancu Iulia