Dinamo / Ramada / Green Tech / Hard Work / Fortius Olimpia/ North Herastrau/ Elite Pantelimon/ TC Drumul Taberei

Adresa: GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza/Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9/ Hard Work - Drumul Taberei 130-132, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / GREEN TECH: 0749338299 / Ramada: 0722443789/Fortius Olimpia 0749527968/ Hard Work 0721197867
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1 la Entry, Starter si Stelar:  Medalie Castigator
Locul 1 la Medium, Master si Expert: Cupa Castigator

In plus, castigatorul si finalistul acestui turneu vor putea participa in noiembrie 2019 la un turneu final alaturi de ceilalti 23 de castigatori si finalisti ai etapelor din serie. Cei 24 de jucatori vor fi impartiti in grupe de cate 4 jucatori si vor juca fiecare cu fiecare urmand ca cei mai buni 2 din fiecare grupa plus cei mai buni 4 ocupanti ai locului 3 din cele 6 grupe sa joace apoi pe un tablou eliminatoriu de 16 jucatori.

Excursia nu e transferabila unei alte persoane. Nu se pot oferi bani cash ca premiu.  Va fi arbitru de tronson la acest turneu final, nu arbitru de scaun. 

Premiile la turneul final sunt valabile pentru minim 8 jucatori inscrisi. 


                                                  
                                                  
         (1) Catalin Petcu                                        
                                                  
                 
26-10 Sambata nu inainte de 15:30
GREEN TECH   
7-6 4-6 6-4
(1) Catalin Petcu
                                
 Ovidiu Ologu                                                
         
24-10 Joi 21:00
Fortius Olimpia   
6-4 2-6 6-0
Cristian Popescu
                                        
 Cristian Popescu                                                
                         
27-10 Duminica 16:00
GREEN TECH   
6-0 6-4
Filios Silviu
                        
                                                  
         Filios Silviu                                        
                                                  
                 
26-10 Sambata nu inainte de 14:00
GREEN TECH   
6-3 7-5
Filios Silviu
                                
                                                  
         DANIEL Radu                                        
                                                  
                                 
03-11 Duminica 12:00
Fortius Olimpia   
7-6 3-6 6-1
Filios Silviu
                
                                                  
         (4) Dragos Olaru                                        
                                                  
                 
25-10 Vineri 10:00
GREEN TECH
6-0 6-4
(4) Dragos Olaru
                                
 Marcu Vlad                                                
         
23-10 Miercuri nu inainte de 13:00
GREEN TECH   
6-3 6-4
Marcu Vlad
                                        
 Crina Smarandache                                                
                         
28-10 Luni 21:00
Fortius Olimpia   
5-7 6-4 6-1
Sutu Florian
                        
                                                  
         Sutu Florian                                        
                                                  
                 
26-10 Sambata nu inainte de 15:00
GREEN TECH   
6-4 6-4
Sutu Florian
                                
 Cristian Balacciu                                                
         
25-10 Vineri 20:00
GREEN TECH   
6-2 6-2
Radu Cosmin
                                        
 Radu Cosmin                                       
16-11 Sambata 12:00
Fortius Olimpia   
6-3 6-4
Patrick Cournede
        
                                                  
                                                  
         (2) Dumitrescu Vlad                                        
                                                  
                 
26-10 Sambata 14:00
GREEN TECH   
4-6 6-3 6-1
(2) Dumitrescu Vlad
                                
 Chiriliuc Corneliu                                                
         
23-10 Miercuri 21:00
ARCUL DE TRIUMF   
6-1 6-2
Chiriliuc Corneliu
                                        
 Sorin Berechet                                                
                         
27-10 Duminica nu inainte de 13:00
GREEN TECH   
6-4 6-2
Patrick Cournede
                        
                                                  
         Patrick Cournede                                        
                                                  
                 
26-10 Sambata nu inainte de 20:00
GREEN TECH   
6-4 6-2
Patrick Cournede
                                
                                                  
         Mihai Marian V                                        
                                                  
                                 
01-11 Vineri 12:00
GREEN TECH   
7-6 6-4
Patrick Cournede
                
                                                  
         (3) Florin Lucian Matei                                        
                                                  
                 
26-10 Sambata nu inainte de 19:30
GREEN TECH   
7-6 6-3
(3) Florin Lucian Matei
                                
 Bosoanca Catalin                                                
         
25-10 Vineri nu inainte de 21:30
GREEN TECH   
6-0 2-6 6-4
Daniel Iordan
                                        
 Daniel Iordan                                                
                         
27-10 Duminica 11:30
GREEN TECH   
7-5 6-3
(3) Florin Lucian Matei
                        
                                                  
         Nicolae-Gabriel Gorunescu                                        
                                                  
                 
24-10 Joi 20:00
Fortius Olimpia   
6-4 6-2
Nicolae-Gabriel Gorunescu
                                
                                                  
         Sergiu Bazarciuc