Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Alexandru Batali                        
                                
             
11-11 Luni 21:00
DINAMO
6-4 7-5
(1) Alexandru Batali
                  
 Nicolae-Gabriel Gorunescu                              
       
10-11 Duminica 16:30
GREEN TECH   
6-7 7-5 6-2
Paun Gheorghe
                        
 Paun Gheorghe                              
                   
17-11 Duminica 19:00
Fortius Olimpia   
7-5 6-1
Razvan-Andrei Burtan
            
 (4) Cezar Ganea                              
       
10-11 Duminica nu inainte de 16:30
GREEN TECH   
6-4 2-6 6-4
Costin Motoroi
                        
 Costin Motoroi                              
             
13-11 Miercuri 20:00
DINAMO   
3-6 6-2 6-4
Razvan-Andrei Burtan
                  
 Razvan-Andrei Burtan                              
       
11-11 Luni 21:00
TC Drumul Taberei   
6-1 6-7 6-4
Razvan-Andrei Burtan
                        
 Constantin Avram                       
28-11 Joi 21:00
Fortius Olimpia   
6-1 5-7 7-6
Razvan-Andrei Burtan
      
                                
                                
       (2) Florin Lucian Matei                        
                                
             
17-11 Duminica 17:30
Hard Work
6-1 6-2
(2) Florin Lucian Matei
                  
 Iordache Virgil                              
       
12-11 Marti 21:30
GREEN TECH   
7-5 4-6 6-1
Iordache Virgil
                        
 Chiriliuc Corneliu                              
                   
22-11 Vineri 21:00
Fortius Olimpia   
6-2 6-1
(2) Florin Lucian Matei
            
                                
       (3) Cristian Popescu                        
                                
             
11-11 Luni 21:30
GREEN TECH
WO
Serban Barbu
                  
 Daniel Iordan                              
       
10-11 Duminica 19:00
GREEN TECH   
6-4 3-6 6-4
Serban Barbu
                        
 Serban Barbu