Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Ramada

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Dunca Iulian                        
                                
             
12-11 Marti 21:00
Fortius Olimpia
6-1 6-2
(1) Dunca Iulian
                  
 Victor Iacob                              
       
11-11 Luni 21:00
Fortius Olimpia   
6-2 6-0
Victor Iacob
                        
 Vlad Bobeica                              
                   
18-11 Luni 21:00
Fortius Olimpia   
6-4 6-0
(1) Dunca Iulian
            
 (4) Valentin Sava                              
       
10-11 Duminica 11:00
TC Drumul Taberei   
1-6 6-4 6-2
(4) Valentin Sava
                        
 Panturu Radu                              
             
14-11 Joi 21:00
DINAMO   
6-3 1-6 6-1
(4) Valentin Sava
                  
 Daniel Grava                              
       
10-11 Duminica 15:00
GREEN TECH   
6-4 7-5
Daniel Grava
                        
 Marius Chelaru                       
04-12 Miercuri 21:00
Fortius Olimpia   
6-2 6-0
(1) Dunca Iulian
      
                                
                                
       (2) Silviu Mirea                        
                                
             
23-11 Sambata 15:30
DINAMO   
7-6 6-2
(2) Silviu Mirea
                  
 Catalin Andrei                              
       
10-11 Duminica 11:30
TC Drumul Taberei   
6-3 6-0
Alexandru Corcodel
                        
 Alexandru Corcodel                              
                   
27-11 Miercuri 21:00
GREEN TECH
6-3 6-2
(2) Silviu Mirea
            
                                
       (3) Martinescu Dragos                        
                                
             
12-11 Marti 21:00
Fortius Olimpia
6-4 6-4
Mihai Gusa
                  
 Mihai Gusa                              
       
11-11 Luni 21:30
GREEN TECH
6-0 6-1
Mihai Gusa
                        
 Vladimir Gheorghe