Dinamo / Ramada / Green Tech / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club Green Pipera/ Elite Pantelimon/ TC Drumul Taberei

Adresa: GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza/Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9/ Hard Work - Drumul Taberei 130-132, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / GREEN TECH: 0749338299 / Ramada: 0722443789/Fortius Olimpia 0749527968/ Hard Work 0721197867
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) ROMEO MOISE                        
                                
             
17-11 Duminica 12:00
Hard Work   
6-3 6-1
(1) ROMEO MOISE
                  
 Matei-George Tibelea                              
       
14-11 Joi 21:00
Fortius Olimpia   
6-4 7-5
Cosmin Cristian Secan
                        
 Cosmin Cristian Secan                              
                   
20-11 Miercuri 15:00
GREEN TECH   
6-3 6-3
(1) ROMEO MOISE
            
 (4) Voinoveanu Viorel                              
       
14-11 Joi 21:00
Fortius Olimpia   
6-2 6-4
(4) Voinoveanu Viorel
                        
 Dulea Vlad                              
             
16-11 Sambata 18:00
Hard Work   
0-6 6-2 6-3
Adumitresei Alexandru
                  
 Adumitresei Alexandru                              
                               
 BOGDAN Andrei                       
03-12 Marti 20:30
DINAMO   
4-6 7-5 6-2
(2) Alexandru Doru Arsu
      
                                
                                
       (2) Alexandru Doru Arsu                        
                                
             
16-11 Sambata 14:00
Fortius Olimpia
WO
(2) Alexandru Doru Arsu
                  
 Costea Noni                              
                               
 Cezar Agapi                              
                   
17-11 Duminica 14:00
Hard Work   
6-2 7-6
(2) Alexandru Doru Arsu
            
                                
       (3) Matei Adrian                        
                                
             
13-11 Miercuri 21:30
DINAMO   
6-4 6-4
Dan Mihai Tanase
                  
 Dan Mihai Tanase                              
       
12-11 Marti 21:30
DINAMO   
6-2 6-2
Dan Mihai Tanase
                        
 Sirbu Marian