Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Ramada

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Stelar
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
                                
                                
       (1) Eduard Stoian                        
                                
             
13-11 Miercuri 21:30
DINAMO   
3-6 7-5 6-4
Bogdan Timariu
                  
 Jinga Gabriel                              
       
11-11 Luni 21:30
DINAMO
7-5 3-6 6-2
Bogdan Timariu
                        
 Bogdan Timariu                              
                   
16-11 Sambata 12:00
Hard Work
6-1 6-3
Bogdan Timariu
            
                                
       Nelu Pilaf                        
                                
             
10-11 Duminica nu inainte de 17:30
GREEN TECH   
7-5 2-6 6-4
Robert Virga
                  
                                
       Robert Virga                        
                         
23-11 Sambata 13:00
GREEN TECH   
6-4 7-5
Bogdan Timariu
      
                                
                                
       (2) Luca Moldoveanu                        
                                
             
13-11 Miercuri 21:00
Fortius Olimpia   
ab
(2) Luca Moldoveanu
                  
                                
       Calin Barbulescu                        
                                
                   
17-11 Duminica nu inainte de 19:30
Hard Work
5-7 6-2 7-5
(2) Luca Moldoveanu
            
                                
       Buciu Decebal                        
                                
             
10-11 Duminica 15:00
DINAMO
7-6 7-5
JUNG Jihun
                  
                                
       JUNG Jihun