North Tennis Herastrau / Green Tech / Mc Moni's / Olimpia / Tenis Club Drumul Taberei

Adresa: North Tennis Herastrau: Sos. Norudlui nr.7-9 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:North Tennis Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099 / Green Tech: 0749 338 299 / Mc Moni's: 0722 335 418
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cosmin Gageanu2-15-242-28
Paun Gheorghe2-14-338-35
Agarici Luca Barbu2-14-339-41
Bosoanca Catalin0-31-628-43
Paun Gheorghe     7-6 6-3
          07-12 Sambata 18:30, DINAMO
Agarici Luca Barbu
(3)Cosmin Gageanu     6-4 6-3
          08-12 Duminica nu inainte de 12:30, Hard Work
Paun Gheorghe
Paun Gheorghe     6-3 6-7 6-4
          06-12 Vineri 21:00, Fortius Olimpia
(1)Bosoanca Catalin
Agarici Luca Barbu     7-6 3-6 7-6
          05-12 Joi 20:00, Tennis Hero Ramada
(3)Cosmin Gageanu
(1)Bosoanca Catalin     4-6 6-7
          08-12 Duminica 11:00, Hard Work
Agarici Luca Barbu
(1)Bosoanca Catalin     3-6 1-6
          07-12 Sambata 13:00, DINAMO
(3)Cosmin Gageanu
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Iordache Virgil3-04-231-23
Ioan Barbulescu2-15-337-37
Marian Constantinescu1-24-542-44
Mihai Marian V 0-31-423-29
Iordache Virgil WO
          15-12 Duminica nu inainte de 14:00, Hard Work
Mihai Marian V
(4)Marian Constantinescu     3-6 6-4 4-6
          07-12 Sambata nu inainte de 12:00, Hard Work
Iordache Virgil
Iordache Virgil     6-3 3-6 6-1
          13-12 Vineri nu inainte de 21:00, Tennis Hero Ramada
(2)Ioan Barbulescu
Mihai Marian V     4-6 6-4 4-6
          14-12 Sambata nu inainte de 12:00, Hard Work
(4)Marian Constantinescu
(2)Ioan Barbulescu     7-5 6-4
          08-12 Duminica 15:30, Fortius Olimpia
Mihai Marian V
(2)Ioan Barbulescu     2-6 6-3 6-4
          06-12 Vineri 20:00, Hard Work
(4)Marian Constantinescu