Dinamo / Ramada / Green Tech / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club Green Pipera/ Elite Pantelimon

Adresa: GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza/Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9/ Hard Work - Drumul Taberei 130-132, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / GREEN TECH: 0749338299 / Ramada: 0722443789/Fortius Olimpia 0749527968/ Hard Work 0721197867
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
FIECARE VICTORIE VA INSEMNA UN VOUCHER DE 65 DE LEI HEAD sau WILSON*.

Adica, daca e tablou de 8, cei ce se califica in semi, deci castiga un meci, primesc un voucher de 65 de lei fiecare, cei ce mai castiga un meci si se duc in finala mai primesc un voucher de 65 de lei, iar cel ce castiga finala mai primeste un voucher de 65 de lei.

Locul 1: Medalie Campion + calificare la cele 2 Grand Slam-uri ce vor avea loc in mai si iunie 2020. 
Locul 2: Medalie Finalist + calificare la cele 2 Grand Slam-uri ce vor avea loc in mai si iunie 2020. 

La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. 

Va rugam sa completati cu atentie rubrica de disponibilitati, deoarece vom programa toate meciurile dvs. tinand cont de ceea ce declarati. De asemenea, va reamintim ca primul weekend al turneului lipseste din rubrica disponibilitatilor.  Nu se pot lua disponibilitati in primul weekend!

De asemenea, pentru a putea participa la acest turneu trebuie sa fiti disponibil cel putin in una din zilele din timpul saptamanii (miercuri-vineri) in caz ca jucati in calificari si in ambele zile din primul weekend cu exceptia cazului in care aveti bye in primul tur si atunci nu veti juca sambata. 
 
*Voucherele Head si Wilson nu pot fi folosite la produsele aflate in sale sau promotii si la baxurile de mingi. Voucherele Wilson nu pot fi folosite pentru racordajele Natural sau Champions Choice. 

                                                  
                                                  
         (1) Scinteia Gabriel                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 18:30
TC Drumul Taberei   
6-1 1-6 6-1
(1) Scinteia Gabriel
                                
 Victor Lazar                                                
         
06-02 Joi nu inainte de 21:00
TENNIS HERO RAMADA   
6-1 6-3
Cezar Anicai
                                        
 Cezar Anicai                                                
                         
09-02 Duminica 15:30
GREEN TECH   
6-3 6-1
(1) Scinteia Gabriel
                        
                                                  
         Stefan Sebastian Micu                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 18:30
GREEN TECH   
6-1 6-4
Stefan Sebastian Micu
                                
                                                  
         Catalin Sirbu                                        
                                                  
                                 
10-02 Luni 19:00
TENNIS HERO RAMADA   
6-4 3-6 6-2
Radulescu Vlad
                
                                                  
         (4) Cismileanu Ovidiu                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata 14:00
Hard Work   
2-6 6-4 6-4
Radulescu Vlad
                                
                                                  
         Radulescu Vlad                                        
                                                  
                         
09-02 Duminica 14:00
GREEN TECH   
6-1 6-1
Radulescu Vlad
                        
                                                  
         Robert Oprea                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 15:30
TENNIS HERO RAMADA   
6-4 6-2
Robert Oprea
                                
                                                  
         Cristian Scriosteanu                                        
                                         
13-02 Joi 20:00
GREEN TECH
6-2 6-3
Radulescu Vlad
        
                                                  
                                                  
         (2) Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata 14:00
Hard Work   
6-2 6-4
Velter Wilhelm
                                
                                                  
         Velter Wilhelm                                        
                                                  
                         
09-02 Duminica nu inainte de 20:00
TENNIS HERO RAMADA   
7-5 6-4
Alex Roibu
                        
                                                  
         Robert Cocea                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 15:30
Hard Work   
6-2 6-3
Alex Roibu
                                
                                                  
         Alex Roibu                                        
                                                  
                                 
11-02 Marti 21:00
TENNIS HERO RAMADA   
7-5 7-5
Ungureanu Aurel
                
                                                  
         (3) Bogdan Chirvase                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata 14:00
TENNIS HERO RAMADA   
7-6 6-4
Matei-George Tibelea
                                
                                                  
         Matei-George Tibelea                                        
                                                  
                         
09-02 Duminica nu inainte de 10:30
TENNIS HERO RAMADA
6-4 6-4
Ungureanu Aurel
                        
                                                  
         Bogdan Tersanski                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 15:30
Hard Work   
6-1 6-2
Ungureanu Aurel
                                
                                                  
         Ungureanu Aurel