Dinamo / Ramada / Green Tech / Hard Work / Fortius Olimpia/ Tenis Club Green Pipera/ Elite Pantelimon

Adresa: GREEN TECH: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Tennis Hero Ramada - Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza/Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9/ Hard Work - Drumul Taberei 130-132, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / GREEN TECH: 0749338299 / Ramada: 0722443789/Fortius Olimpia 0749527968/ Hard Work 0721197867
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
FIECARE VICTORIE VA INSEMNA UN VOUCHER DE 65 DE LEI HEAD sau WILSON*.

Adica, daca e tablou de 8, cei ce se califica in semi, deci castiga un meci, primesc un voucher de 65 de lei fiecare, cei ce mai castiga un meci si se duc in finala mai primesc un voucher de 65 de lei, iar cel ce castiga finala mai primeste un voucher de 65 de lei.

Locul 1: Medalie Campion + calificare la cele 2 Grand Slam-uri ce vor avea loc in mai si iunie 2020. 
Locul 2: Medalie Finalist + calificare la cele 2 Grand Slam-uri ce vor avea loc in mai si iunie 2020. 

La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. 

Va rugam sa completati cu atentie rubrica de disponibilitati, deoarece vom programa toate meciurile dvs. tinand cont de ceea ce declarati. De asemenea, va reamintim ca primul weekend al turneului lipseste din rubrica disponibilitatilor.  Nu se pot lua disponibilitati in primul weekend!

De asemenea, pentru a putea participa la acest turneu trebuie sa fiti disponibil cel putin in una din zilele din timpul saptamanii (miercuri-vineri) in caz ca jucati in calificari si in ambele zile din primul weekend cu exceptia cazului in care aveti bye in primul tur si atunci nu veti juca sambata. 
 
*Voucherele Head si Wilson nu pot fi folosite la produsele aflate in sale sau promotii si la baxurile de mingi. Voucherele Wilson nu pot fi folosite pentru racordajele Natural sau Champions Choice. 

                                                  
                                                  
         (1) Costin Motoroi                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 14:30
TC Drumul Taberei   
6-1 3-6 6-4
Goidescu Daniel
                                
 Goidescu Daniel                                                
         
05-02 Miercuri 21:00
DINAMO   
6-3 7-6
Goidescu Daniel
                                        
 Hamzescu Catalin                                                
                         
09-02 Duminica 13:00
TENNIS HERO RAMADA   
6-0 6-2
Goidescu Daniel
                        
                                                  
         Smarandache Crina                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata 15:00
TC Drumul Taberei   
6-4 6-2
Tudor Cristian
                                
                                                  
         Tudor Cristian                                        
                                                  
                                 
11-02 Marti 21:00
TENNIS HERO RAMADA
6-1 7-5
Goidescu Daniel
                
                                                  
         (4) Cosmin Cristian Secan                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 16:30
TC Drumul Taberei   
6-3 6-3
(4) Cosmin Cristian Secan
                                
                                                  
         Iancu Serban                                        
                                                  
                         
09-02 Duminica nu inainte de 16:00
TENNIS HERO RAMADA   
6-4 6-4
Marian Constantinescu
                        
                                                  
         Marian Constantinescu                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 16:30
TC Drumul Taberei
2-6 6-2 7-5
Marian Constantinescu
                                
                                                  
         Poparlan Catalin                                        
                                         
19-02 Miercuri 21:00
DINAMO   
3-6 7-6 6-4
Ionut Gheorghe
        
                                                  
                                                  
         (2) Lambis Tsorakidis                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 18:30
TC Drumul Taberei   
6-3 6-3
Ionut Gheorghe
                                
 Ionut Gheorghe                                                
         
06-02 Joi 20:00
TENNIS HERO RAMADA   
6-1 6-2
Ionut Gheorghe
                                        
 Mihai Cristu                                                
                         
09-02 Duminica nu inainte de 18:00
TENNIS HERO RAMADA   
0-6 7-5 6-2
Ionut Gheorghe
                        
                                                  
         Sorin Berechet                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata 16:00
GREEN TECH   
6-3 3-6 7-5
Sorin Berechet
                                
                                                  
         Haris Eduard                                        
                                                  
                                 
15-02 Sambata 15:30
GREEN TECH   
6-4 6-1
Ionut Gheorghe
                
                                                  
         (3) Ioan Barbulescu                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata 17:00
GREEN TECH   
6-0 6-0
Nicolas Sachet
                                
 Nicolas Sachet                                                
         
07-02 Vineri 20:30
GREEN TECH   
6-0 6-0
Nicolas Sachet
                                        
 Alexandru Popescu                                                
                         
09-02 Duminica nu inainte de 14:30
TENNIS HERO RAMADA   
6-3 3-6 7-5
Nicolas Sachet
                        
                                                  
         Radu Petrescu                                        
                                                  
                 
08-02 Sambata nu inainte de 17:30
GREEN TECH   
6-2 6-4
Radu Petrescu
                                
                                                  
         Paul Marin