Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul I: Cazare 2 nopti/2 persoane camera dubla la “Pensiunea LARIX – Valea Ariesului” + cupa + diploma
Locul II: Ritual spa pentru cuplu
- Pentru EA: Organic Spa Facial 25’ (Masaj facial cu miere şi ulei de argan) si Exotic Spa Massage 50’ (Masaj corporal cu uleiuri orientale aromate, relaxare profunda)
- Pentru EL: Organic Spa Facial 25’ (Masaj facial cu unt de cacao aromat cu mango) si Exotic Spa Massage 50’ (Masaj corporal cu ulei de ghimbir, un rasfat al simturilor) + diploma.

Locul III si IV: Cate un set de mingi Dunlop Brilliance + diploma

                  
 (1) Secosan Ovidiu                
     
07-12 Sambata 12:00
Club Banu Sport
6-1 6-0
(1) Secosan Ovidiu
            
 Marisescu Gheorghe                
         
08-12 Duminica 13:30
Club Banu Sport
6-0 6-0
(1) Secosan Ovidiu
        
 Puscas Dorian                
     
07-12 Sambata 15:30
Club Banu Sport
6-0 6-1
Puscas Dorian
            
 Alin Man           
10-12 Marti 22:00
Club Banu Sport
6-3 6-2
bogdan catanescu
    
                  
 (2) Rimbu Radu                
     
07-12 Sambata 12:00
Club Banu Sport
6-3 6-1
bogdan catanescu
            
 bogdan catanescu                
         
08-12 Duminica 13:30
Club Banu Sport
6-3 7-6
bogdan catanescu
        
 Belgun Ionut Valentin                
     
07-12 Sambata 13:30
Club Banu Sport
6-4 4-6 2-0
Belgun Ionut Valentin
            
 Janga Claudiu Dan