Dinamo / Ramada / Green Tech

Adresa: Sos. Stefan cel Mare, nr. 7-9 / Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza / Strada Mures, nr 4, Sector: 1
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Ramada: 0722443789/ Green Tech: 0749338299
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Medium
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
FIECARE VICTORIE VA INSEMNA UN VOUCHER DE 65 DE LEI HEAD sau WILSON*.

Adica, daca e tablou de 8, cei ce se califica in semi, deci castiga un meci, primesc un voucher de 65 de lei fiecare, cei ce mai castiga un meci si se duc in finala mai primesc un voucher de 65 de lei, iar cel ce castiga finala mai primeste un voucher de 65 de lei.

Locul 1: Medalie Campion + calificare la cele 2 Grand Slam-uri ce vor avea loc in mai si iunie 2020. 
Locul 2: Medalie Finalist + calificare la cele 2 Grand Slam-uri ce vor avea loc in mai si iunie 2020. 

La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. 

Va rugam sa completati cu atentie rubrica de disponibilitati, deoarece vom programa toate meciurile dvs. tinand cont de ceea ce declarati. De asemenea, va reamintim ca primul weekend al turneului lipseste din rubrica disponibilitatilor.  Nu se pot lua disponibilitati in primul weekend!

De asemenea, pentru a putea participa la acest turneu trebuie sa fiti disponibil cel putin in una din zilele din timpul saptamanii (miercuri-vineri) in caz ca jucati in calificari si in ambele zile din primul weekend cu exceptia cazului in care aveti bye in primul tur si atunci nu veti juca sambata. 
 
*Voucherele Head si Wilson nu pot fi folosite la produsele aflate in sale sau promotii si la baxurile de mingi. Voucherele Wilson nu pot fi folosite pentru racordajele Natural sau Champions Choice. 

Puncte: se acorda cu 50% mai multe puncte decat la un turneu obisnuit.


                                                  
                                                  
         (1) Scinteia Gabriel                                        
                                                  
                 
29-02 Sambata 16:00
Dinamo   
6-2 7-5
(1) Scinteia Gabriel
                                
 Bogdan Leordean                                                
         
28-02 Vineri nu inainte de 12:00
Tennis Hero Ramada   
6-2 6-0
Bogdan Leordean
                                        
 Gheorghe Sorin                                                
                         
01-03 Duminica nu inainte de 15:00
Dinamo   
6-3 7-5
(1) Scinteia Gabriel
                        
                                                  
         Stefan Sebastian Micu                                        
                                                  
                 
29-02 Sambata 16:00
Tennis Hero Ramada   
6-2 6-1
Stefan Sebastian Micu
                                
                                                  
         Alex Roibu                                        
                                                  
                                 
05-03 Joi 19:00
Tennis Hero Ramada   
6-4 3-6 7-5
Viorel Voinoveanu
                
                                                  
         (4) Bogdan Chirvase                                        
                                                  
                 
29-02 Sambata 12:00
Dinamo   
5-7 6-2 6-1
Viorel Voinoveanu
                                
                                                  
         Viorel Voinoveanu                                        
                                                  
                         
01-03 Duminica 11:30
Dinamo   
6-2 6-3
Viorel Voinoveanu
                        
                                                  
         Catalinoiu Marian                                        
                                                  
                 
29-02 Sambata 13:00
Dinamo   
6-3 6-1
Catalin Sirbu
                                
                                                  
         Catalin Sirbu                                        
                                         
08-03 Duminica nu inainte de 19:00
Dinamo   
7-5 3-3 ab
(2) Cosmin Gurau
        
                                                  
                                                  
         (2) Cosmin Gurau                                        
                                                  
                 
29-02 Sambata nu inainte de 17:30
Dinamo   
6-1 6-3
(2) Cosmin Gurau
                                
 Alexandru Vasile                                                
         
27-02 Joi nu inainte de 19:30
Tennis Hero Ramada   
6-3 7-6
Horia Stroe
                                        
 Horia Stroe                                                
                         
01-03 Duminica nu inainte de 14:00
Dinamo
6-1 6-3
(2) Cosmin Gurau
                        
                                                  
         Alexandru-Bogdan Firu-Nicolescu                                        
                                                  
                 
28-02 Vineri nu inainte de 20:30
Dinamo   
6-4 4-6 7-6
Velter Wilhelm
                                
                                                  
         Velter Wilhelm                                        
                                                  
                                 
04-03 Miercuri 21:00
Dinamo   
5-7 7-6 6-3
(2) Cosmin Gurau
                
                                                  
         (3) Matei Adrian                                        
                                                  
                 
29-02 Sambata nu inainte de 19:00
Dinamo   
6-0 7-5
(3) Matei Adrian
                                
                                                  
         Gabriel Sarbu                                        
                                                  
                         
01-03 Duminica 12:00
Dinamo   
6-3 6-3
(3) Matei Adrian
                        
                                                  
         Catalin Mititelu                                        
                                                  
                 
29-02 Sambata 17:00
Dinamo   
6-3 6-3
Catalin Mititelu
                                
                                                  
         Cezar Anicai