Dinamo / Ramada / Green Tech

Adresa: Sos. Stefan cel Mare, nr. 7-9 / Blvd. Poligrafiei 3-5, Ramada Plaza / Strada Mures, nr 4, Sector: 1
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Ramada: 0722443789/ Green Tech: 0749338299
E-mail:contact@competitii-sportive.ro
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
FIECARE VICTORIE VA INSEMNA UN VOUCHER DE 65 DE LEI HEAD sau WILSON*.

Spre exemplu, la  tablou de16, sfertfinalistii primesc 65 de lei, semifinalistii 130 de lei, finalistul 195 de lei, iar campionul va primi 260 de lei.

Locul 1: Medalie Campion + calificare la Grand Slam-ul din iunie 2020
Locul 2: Medalie Finalist + calificare la Grand Slam-ul din iunie 2020

La toate nivelurile se va juca cu mingi noi. 

Va rugam sa completati cu atentie rubrica de disponibilitati, deoarece vom programa toate meciurile dvs. tinand cont de ceea ce declarati. De asemenea, va reamintim ca primul weekend al turneului lipseste din rubrica disponibilitatilor.  Nu se pot lua disponibilitati in primul weekend!

De asemenea, pentru a putea participa la acest turneu trebuie sa fiti disponibil cel putin in una din zilele din timpul saptamanii (miercuri-vineri) in caz ca jucati in calificari si in ambele zile din primul weekend cu exceptia cazului in care aveti bye in primul tur si atunci nu veti juca sambata. 
 
*Voucherele Head si Wilson nu pot fi folosite la produsele aflate in sale sau promotii si la baxurile de mingi. Voucherele Wilson nu pot fi folosite pentru racordajele Natural sau Champions Choice. 

Puncte: se acorda cu 50% mai multe puncte decat la un turneu obisnuit.

Turneul de tip Masters valoareaza cat 2 turnee normale in clasamentul pentru calificarea la CS Tour Finals.

 

                                                  
                                                  
         (1) Sutu Florian                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 20:00
Green Tech   
6-7 6-4 7-5
(1) Sutu Florian
                                
 Ersin Ismail                                                
         
15-05 Vineri 15:30
Green Tech   
6-3 6-3
Ersin Ismail
                                        
 Cismileanu Ovidiu                                                
                         
17-05 Duminica nu inainte de 18:00
Green Tech   
6-4 2-6 7-5
(1) Sutu Florian
                        
                                                  
         Ivan Marius                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 17:30
Green Tech
6-2 6-4
Poparlan Catalin
                                
                                                  
         Poparlan Catalin                                        
                                                  
                                 
19-05 Marti nu inainte de 15:00
Green Tech   
6-3 4-6 7-5
Iancu Serban
                
                                                  
         (4) Constantin Avram                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 15:30
Green Tech   
7-5 6-2
Mihai Marian V
                                
                                                  
         Mihai Marian V                                        
                                                  
                         
17-05 Duminica 08:00
Green Tech   
6-1 1-6 6-2
Iancu Serban
                        
                                                  
         Iancu Serban                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 17:00
Green Tech   
6-3 6-1
Iancu Serban
                                
                                                  
         Chivu Nicu                                        
                                         
22-05 Vineri 10:00
Green Tech   
6-0 7-6
Iancu Serban
        
                                                  
                                                  
         (2) Cosmin Cristian Secan                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 18:00
Green Tech   
6-3 6-3
(2) Cosmin Cristian Secan
                                
                                                  
         Marius Sorin Marin                                        
                                                  
                         
17-05 Duminica nu inainte de 16:00
Green Tech
WO
ROMEO MOISE
                        
                                                  
         Costea Noni                                        
                                                  
                 
15-05 Vineri nu inainte de 17:30
Green Tech   
6-4 6-2
ROMEO MOISE
                                
                                                  
         ROMEO MOISE                                        
                                                  
                                 
19-05 Marti 13:00
Green Tech   
3-6 6-2 6-0
ROMEO MOISE
                
                                                  
         (3) Radu Cosmin                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata 12:00
Green Tech   
6-1 6-4
Manole Catalin
                                
                                                  
         Manole Catalin                                        
                                                  
                         
17-05 Duminica 13:00
Green Tech   
1-6 6-1 7-5
Manole Catalin
                        
                                                  
         Gabriel Cotruta                                        
                                                  
                 
16-05 Sambata nu inainte de 13:30
Green Tech   
7-5 6-3
Gabriel Cotruta
                                
                                                  
         George Onea