Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: Voucher 300 Ron UNIVISION (www.univision.ro) + cupa + diploma;
Locul 2: Voucher acces timp de o saptamana pentru doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, masaj, sala de fitness) + trofeu + diploma;
Locul 3 si 4: Contravaloare taxa 65 ron in cosul virtual + 1 set de mingi Dublop Brilliance + medalie + diploma;

Premiu special: Pentru a stimula spectacolul, UNIVISION ofera celor care vor da cele mai multe winners, de la fiecare nivel, un Radio FM portabil cu redare MP3 de pe suport USB, SD/MMC, redare de pe telefon mobil, computer, MP3 player prin intrare auxiliar, control volum digital, memorare posturi FM, difuzoare High-Fidelity 2 x 3W, acumulator Lithium 1000 mA incorporat.

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Radu Calcan3-06-342-32
Sandu Walter2-15-235-26
Petrescu Vicentiu1-23-532-40
Mihai Braileanu0-32-634-45
Mihai Braileanu     6-4 5-7 4-6
          15-12 Duminica 20:30, Dinamo
Petrescu Vicentiu
(3)Radu Calcan 3-6 6-3 6-2
          13-12 Vineri 22:30, Dinamo
Mihai Braileanu
Mihai Braileanu     2-6 6-7
          14-12 Sambata 20:30, Dinamo
(1)Sandu Walter
Petrescu Vicentiu     6-1 1-6 4-6
          14-12 Sambata 20:30, Dinamo
(3)Radu Calcan
(1)Sandu Walter     6-2 6-2
          13-12 Vineri 21:30, Dinamo
Petrescu Vicentiu
(1)Sandu Walter     6-2 2-6 2-6 (3)Radu Calcan
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Claudiu Stegaru3-06-037-14
Andrei Angheluta2-14-333-27
Radulescu Leonard1-22-418-35
Scinteia Gabriel0-31-626-38
Andrei Angheluta     6-1 6-2
          15-12 Duminica 20:00, Herastrau
Radulescu Leonard
(4)Claudiu Teodor Stegaru 6-4 7-5
          14-12 Sambata 08:00, Dinamo
Andrei Angheluta
Andrei Angheluta     0-6 6-4 6-1
          13-12 Vineri 18:30, Dinamo
(2)Scînteia Gabriel
Radulescu Leonard     1-6 0-6
          13-12 Vineri 18:30, Dinamo
(4)Claudiu Teodor Stegaru
(2)Scînteia Gabriel 6-7 5-7
          14-12 Sambata 09:30, Dinamo
Radulescu Leonard
(2)Scînteia Gabriel 2-6 2-6
          15-12 Duminica 08:00, Dinamo
(4)Claudiu Teodor Stegaru