Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: Voucher 300 Ron UNIVISION (www.univision.ro) + cupa + diploma;
Locul 2: Voucher acces timp de o saptamana pentru doua persoane la centrele de wellness de 5 stele World Class (piscina, sauna, jacuzzi, masaj, sala de fitness) + trofeu + diploma;
Locul 3 si 4: Contravaloare taxa 65 ron in cosul virtual + 1 set de mingi Dublop Brilliance + medalie + diploma;

Premiu special: Pentru a stimula spectacolul, UNIVISION ofera celor care vor da cele mai multe winners, de la fiecare nivel, un Radio FM portabil cu redare MP3 de pe suport USB, SD/MMC, redare de pe telefon mobil, computer, MP3 player prin intrare auxiliar, control volum digital, memorare posturi FM, difuzoare High-Fidelity 2 x 3W, acumulator Lithium 1000 mA incorporat.

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Georgescu Bogdan2-15-341-30
Cojanu Andrei2-15-338-32
Tortolea Alin1-23-536-42
Dunca Iulian1-22-421-32
Dunca Iulian     6-3 7-5
          13-12 Vineri 18:30, Dinamo
Tortolea Alin
(3)Cojanu Andrei 6-1 6-4
          14-12 Sambata 21:00, Dinamo
Dunca Iulian
Dunca Iulian     1-6 2-6
          15-12 Duminica 18:00, Herastrau
(1)Georgescu Bogdan
Tortolea Alin     3-6 6-4 2-6
          15-12 Duminica 18:00, Herastrau
(3)Cojanu Andrei
(1)Georgescu Bogdan 5-7 6-4 2-6
          14-12 Sambata 21:00, Dinamo
Tortolea Alin
(1)Georgescu Bogdan     4-6 6-2 6-2
          13-12 Vineri 19:30, Dinamo
(3)Cojanu Andrei
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Guta Cornel3-05-242-25
Pena Sorin1-25-136-17
Buleandra Mircea1-23-427-39
Pavel Marian1-20-613-37
Buleandra Mircea 6-4 7-5
          15-12 Duminica 09:30, Dinamo
Pavel Marian
(4)Guta Cornel 6-7 6-1 6-2
          14-12 Sambata 21:00, Dinamo
Buleandra Mircea
Buleandra Mircea     0-6 4-6
          13-12 Vineri 19:30, Dinamo
(2)Pena Sorin
Pavel Marian     2-6 1-6
          13-12 Vineri 19:30, Dinamo
(4)Guta Cornel
(2)Pena Sorin     6-1 6-0
          14-12 Sambata 08:00, Dinamo
Pavel Marian
(2)Pena Sorin 6-4 4-6 2-2 ab
          15-12 Duminica 09:30, Dinamo
(4)Guta Cornel