T.C. GARA / T.C. OLIMPIA/ STE CROSS

Adresa: intre Sala Polivalenta si Gara / Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / Strada Lânii 74, Brasov, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Olimpia - 0730112040 / Ste Cross - 0744285415
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 16 jucatori

Locul 1: Cupa mare + Excursie la Roma Forro Italico 2021 (zbor + bilete meciuri in sesiunea de zi + cazare 2 nopti) sau la Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau 900 de lei in cosul virtual.

Locul 2: medalie

Pentru 13-15 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 700 de lei Head sau Wilson sau 700 de lei in cosul virtual. 
Locul 2: Medalie

Pentru 9-12 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 600 de lei Head sau Wilson sau 600 de lei in cosul virtual. 
Locul 2: Medalie

Pentru 7-8 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 500 de lei Head sau Wilson sau 500 de lei in cosul virtual
Locul 2: Medalie

Pentru 6-7 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 300 de lei Head sau Wilson sau 300 de lei in cosul virtual
Locul 2: Medalie

Pentru 4-5 jucatori:

Locul 1: Cupa Mare + voucher de 200 de lei Head sau Wilson sau 200 de lei in cosul virtual
Locul 2 Medalie. 


 

                                
 (1) Raduly Imre                              
       
21-06 Duminica 10:00
STE CROSS   
6-0 6-4
(1) Raduly Imre
                        
 Ardeleanu Toni                              
             
23-06 Marti 12:00
STE CROSS   
6-2 6-2
(1) Raduly Imre
                  
 Popa Cristian                              
       
22-06 Luni 12:00
STE CROSS   
6-4 6-2
Popa Cristian
                        
 Ciprian Buzatu                              
                   
26-06 Vineri 19:00
STE CROSS   
6-4 6-4
(1) Raduly Imre
            
 (4) Zsolt Kolumban                              
       
19-06 Vineri nu inainte de 20:00
STE CROSS   
6-2 7-5
(4) Zsolt Kolumban
                        
 Calin Tobescu                              
             
20-06 Sambata 10:00
STE CROSS   
6-3 7-5
(4) Zsolt Kolumban
                  
 Andreea Godoi                              
       
19-06 Vineri 18:00
STE CROSS   
4-6 6-3 6-4
Dudita Stefan
                        
 Dudita Stefan                       
30-06 Marti 20:00
T.C. GARA   
6-2 6-3
(1) Raduly Imre
      
                                
 (2) Robu Mihail                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 12:00
STE CROSS   
7-5 6-1
(2) Robu Mihail
                        
 Ruxandra Cojanu                              
             
21-06 Duminica 12:00
T.C. GARA   
6-1 6-4
(2) Robu Mihail
                  
 Adrian Buhai                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 20:00
STE CROSS   
6-2 6-4
Damsescu Ciprian
                        
 Damsescu Ciprian                              
                   
25-06 Joi nu inainte de 20:00
STE CROSS   
6-3 6-4
(2) Robu Mihail
            
 (3) Robert Simion                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 19:00
T.C. GARA   
6-3 3-6 6-1
(3) Robert Simion
                        
 Alin Mihesan                              
             
21-06 Duminica nu inainte de 16:00
T.C. GARA   
6-0 6-2
(3) Robert Simion
                  
 Badaluta Fabian                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 18:00
STE CROSS   
6-3 6-2
Gabriel Muresan
                        
 Gabriel Muresan