T.C. GARA / T.C. OLIMPIA/ STE CROSS

Adresa: intre Sala Polivalenta si Gara / Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / Strada Lânii 74, Brasov, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Olimpia - 0730112040 / Ste Cross - 0744285415
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 16 jucatori

Locul 1: Cupa mare + Excursie la Roma Forro Italico 2021 (zbor + bilete meciuri in sesiunea de zi + cazare 2 nopti) sau la Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau 900 de lei in cosul virtual.

Locul 2: medalie

Pentru 13-15 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 700 de lei Head sau Wilson sau 700 de lei in cosul virtual. 
Locul 2: Medalie

Pentru 9-12 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 600 de lei Head sau Wilson sau 600 de lei in cosul virtual. 
Locul 2: Medalie

Pentru 7-8 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 500 de lei Head sau Wilson sau 500 de lei in cosul virtual
Locul 2: Medalie

Pentru 6-7 jucatori:

Locul 1: Cupa mare + voucher de 300 de lei Head sau Wilson sau 300 de lei in cosul virtual
Locul 2: Medalie

Pentru 4-5 jucatori:

Locul 1: Cupa Mare + voucher de 200 de lei Head sau Wilson sau 200 de lei in cosul virtual
Locul 2 Medalie. 


 

                                
 (1) Catalin Rulea                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 16:00
STE CROSS   
6-3 6-7 6-3
(1) Catalin Rulea
                        
 Voinoveanu Viorel                              
             
21-06 Duminica nu inainte de 18:00
T.C. GARA   
5-7 6-3 6-3
Gabriel Boncz
                  
 Gabriel Boncz                              
       
20-06 Sambata 13:00
T.C. GARA   
6-7 6-2 6-1
Gabriel Boncz
                        
 Tircoveanu Bogdan - Florin                              
                   
24-06 Miercuri 20:00
STE CROSS
6-3 2-6 6-4
(4) Vica Ilea
            
 (4) Vica Ilea                              
       
18-06 Joi 20:00
STE CROSS
7-5 6-2
(4) Vica Ilea
                        
 Mihai Cerchez                              
             
19-06 Vineri nu inainte de 20:00
STE CROSS
7-5 7-6
(4) Vica Ilea
                  
 Florin Potincu                              
       
18-06 Joi 20:00
STE CROSS
6-0 6-3
Florin Potincu
                        
 Robert Fejer                       
28-06 Duminica nu inainte de 13:30
T.C. GARA   
6-4 6-4
(4) Vica Ilea
      
                                
 (2) Dunca Iulian                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 16:00
STE CROSS   
7-6 3-6 6-2
Buleandra Mircea
                        
 Buleandra Mircea                              
             
21-06 Duminica nu inainte de 14:00
T.C. GARA   
6-4 3-6 6-2
Buleandra Mircea
                  
 Iacob Adrian                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 18:00
STE CROSS   
5-7 6-2 6-3
Enea Constantin
                        
 Enea Constantin                              
                   
26-06 Vineri 20:00
T.C. GARA
6-1 2-6 6-2
(3) Eugen Cojanu
            
 (3) Eugen Cojanu                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 14:00
STE CROSS   
6-2 6-2
(3) Eugen Cojanu
                        
 Claudiu Stegaru                              
             
21-06 Duminica nu inainte de 14:00
T.C. GARA
WO
(3) Eugen Cojanu
                  
 Mircea Dumitrescu                              
       
20-06 Sambata nu inainte de 12:00
STE CROSS   
6-2 6-3
Mircea Dumitrescu
                        
 Jelea Florentina