Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + o saptamana de acces la World Class***** (sala de fitness, piscina, sauna, jacuzzi etc.) impreuna cu inca o persoana.
Locul 2: diploma + voucher de 100 de lei Head.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.

                                
 (1) Scinteia Gabriel                              
       
04-01 Sambata 13:00
Herastrau   
6-2 6-4
Ionel Spinu
                        
 Ionel Spinu                              
             
05-01 Duminica 13:00
Herastrau   
7-6 3-6 6-4
Ionel Spinu
                  
 Vijelie Sorin                              
       
04-01 Sambata 20:30
Herastrau
                        
 Andreescu Constantin                              
                   
10-01 Vineri 18:30
Dinamo   
7-5 6-2
Laurentiu Simionescu
            
 (4) Ciobanu-Vanghele Vasile                              
       
04-01 Sambata 20:30
Herastrau   
6-3 4-6 6-2
(4) Ciobanu-Vanghele Vasile
                        
 Diaconu Victor                              
             
05-01 Duminica 20:30
Herastrau   
6-2 6-1
Laurentiu Simionescu
                  
 Laurentiu Simionescu                              
       
04-01 Sambata 20:30
Herastrau   
6-1 6-4
Laurentiu Simionescu
                        
 Mircea Busuioceanu                       
12-01 Duminica 10:00
Dinamo   
7-6 4-6 6-2
Laurentiu Simionescu
      
                                
 (2) Andrei Angheluta                              
       
04-01 Sambata 20:30
Herastrau   
6-2 6-2
(2) Andrei Angheluta
                        
 Vlad Dreossi                              
             
05-01 Duminica 20:30
Herastrau   
7-5 2-6 6-0
(2) Andrei Angheluta
                  
 Bogdan Chirvase                              
       
04-01 Sambata 20:30
Herastrau   
6-3 6-3
Andrei Anastasiu
                        
 Andrei Anastasiu                              
                   
10-01 Vineri 20:00
Dinamo
6-2 7-5
(2) Andrei Angheluta
            
 (3) Petrescu Vicentiu                              
       
04-01 Sambata 19:30
Dinamo
7-6 6-3
Adrian Tircomnicu
                        
 Adrian Tircomnicu                              
             
05-01 Duminica 16:30
Herastrau   
7-6 6-2
Grigore Vlad
                  
 Radulescu Vlad                              
       
04-01 Sambata 20:30
Herastrau   
6-3 6-0
Grigore Vlad
                        
 Grigore Vlad