T.C. GARA / VICTORY TENNIS CLUB / NOUA / OLIMPIA

Adresa: intre Sala Polivalenta si Gara / Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / Strada Lânii 74, Brasov / Sanpetru, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Sanpetru - 0753333398 / Noua - 0799964455
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori:

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la Roma Forro Italico 2021 (zbor + bilete meciuri in sesiunea de zi + cazare 2 nopti) sau la Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson/Crama Online. 

Locul 2: Medalie mare.


Pentru 6-7 jucatori (2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head/Wilson/Crama Online de 700 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie mare.

Pentru 4-5 jucatori (1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head/Wilson/Crama Online de 500 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie mare.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head/Wilson/Crama Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie mare.

 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Zsolt Kolumban3-06-037-14
Damsescu Ciprian2-14-334-28
Iringo Farkas1-23-428-36
Ionut Taran0-30-615-36
Ionut Taran 4-6 4-6
          05-10 Luni 21:00, T.C. GARA
Iringo Farkas
(3)Zsolt Kolumban     6-3 6-1
          02-10 Vineri 19:00, VICTORY TENNIS CLUB
Ionut Taran
Ionut Taran     3-6 0-6
          30-09 Miercuri 22:00, T.C. GARA
(1)Damsescu Ciprian
Iringo Farkas     2-6 2-6
          27-09 Duminica nu inainte de 18:00, T.C. GARA
(3)Zsolt Kolumban
(1)Damsescu Ciprian 6-4 4-6 6-2
          01-10 Joi 19:00, T.C. GARA
Iringo Farkas
(1)Damsescu Ciprian     1-6 5-7
          26-09 Sambata nu inainte de 19:30, T.C. GARA
(3)Zsolt Kolumban
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Tomescu Robert3-06-138-24
Dudita Stefan2-15-337-26
Sebastian Balcanu1-21-422-28
Ciprian Saghior Serbanescu0-30-45-24
Ciprian Saghior Serbanescu WO
          28-09 Luni 20:00, VICTORY TENNIS CLUB
Sebastian Balcanu
(4)Dudita Stefan     6-1 6-0
          27-09 Duminica nu inainte de 10:00, T.C. GARA
Ciprian Saghior Serbanescu
Ciprian Saghior Serbanescu     2-6 2-6
          25-09 Vineri nu inainte de 13:30, VICTORY TENNIS CLUB
(2)Tomescu Robert
Sebastian Balcanu     6-2 5-7 1-6
          29-09 Marti nu inainte de 21:00
(4)Dudita Stefan
(2)Tomescu Robert     7-6 6-4
          03-10 Sambata nu inainte de 14:00, T.C. GARA
Sebastian Balcanu
(2)Tomescu Robert     6-4 1-6 6-0
          26-09 Sambata nu inainte de 18:00, T.C. GARA
(4)Dudita Stefan