T.C. GARA / VICTORY TENNIS CLUB / NOUA / OLIMPIA

Adresa: intre Sala Polivalenta si Gara / Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / Strada Lânii 74, Brasov / Sanpetru, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Sanpetru - 0753333398 / Noua - 0799964455
Master
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori:

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la Roma Forro Italico 2021 (zbor + bilete meciuri in sesiunea de zi + cazare 2 nopti) sau la Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson/Crama Online. 

Locul 2: Medalie mare.


Pentru 6-7 jucatori (2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head/Wilson/Crama Online de 700 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie mare.

Pentru 4-5 jucatori (1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head/Wilson/Crama Online de 500 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie mare.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head/Wilson/Crama Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie mare.

 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Claudiu Stegaru3-06-247-33
Robert Szentpali2-15-238-31
Robert Fejer1-23-434-37
Chescu Viorel Catalin0-30-619-37
Chescu Viorel Catalin     4-6 3-6
          25-09 Vineri 20:00, VICTORY TENNIS CLUB
Robert Fejer
(3)Robert Szentpali     6-4 7-5
          27-09 Duminica nu inainte de 12:00, T.C. GARA
Chescu Viorel Catalin
Chescu Viorel Catalin     3-6 0-6
          26-09 Sambata nu inainte de 15:00, T.C. GARA
(1)Claudiu Stegaru
Robert Fejer 2-6 3-6
          30-09 Miercuri 12:00, T.C. GARA
(3)Robert Szentpali
(1)Claudiu Stegaru     7-6 5-7 6-4
          27-09 Duminica 12:00, T.C. GARA
Robert Fejer
(1)Claudiu Stegaru     5-7 6-2 6-4
          25-09 Vineri 10:00, VICTORY TENNIS CLUB
(3)Robert Szentpali
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Vasiliu Florin3-06-245-33
Mishu Torok2-15-341-31
Gabriel Danciu1-24-437-38
Asmarandei Razvan0-30-617-38
Asmarandei Razvan     2-6 0-6
          02-10 Vineri nu inainte de 20:30, T.C. GARA
Mishu Torok
(4)Gabriel Danciu     7-6 6-0
          28-09 Luni 15:00, VICTORY TENNIS CLUB
Asmarandei Razvan
Asmarandei Razvan     4-6 5-7
          29-09 Marti 21:00, T.C. GARA
(2)Vasiliu Florin
Mishu Torok     7-5 4-6 6-1
          03-10 Sambata nu inainte de 12:00, T.C. GARA
(4)Gabriel Danciu
(2)Vasiliu Florin     6-2 5-7 6-3
          26-09 Sambata nu inainte de 16:30, T.C. GARA
Mishu Torok
(2)Vasiliu Florin     3-6 6-4 6-2
          27-09 Duminica nu inainte de 16:00, T.C. GARA
(4)Gabriel Danciu