North Tennis Herastrau / Green Tech / Mc Moni's / Olimpia / Tenis Club Drumul Taberei

Adresa: North Tennis Herastrau: Sos. Norudlui nr.7-9 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:North Tennis Herastrau: 0762339717 sau 0752097099 / Green Tech: 0749338299 / Mc Moni's:0722 335 418
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cosmin Cristian Secan3-06-140-17
Rares Marculet2-13-325-27
Cristian Florin Caprita1-22-218-19
Bogdan Chirvase0-31-620-40
Rares Marculet WO
          11-10 Duminica nu inainte de 16:00, North Herastrau
Cristian Florin Caprita
(3)Bogdan Chirvase 6-4 4-6 1-6
          13-10 Marti 20:30, Elite Pantelimon
Rares Marculet
Rares Marculet 6-4 2-6 1-6
          16-10 Vineri 21:00, Green Tech
(1)Cosmin Cristian Secan
Cristian Florin Caprita 6-3 6-4
          10-10 Sambata nu inainte de 19:00, North Herastrau
(3)Bogdan Chirvase
(1)Cosmin Cristian Secan 6-4 6-2
          15-10 Joi 19:00, Elite Pantelimon
Cristian Florin Caprita
(1)Cosmin Cristian Secan 6-1 6-1
          11-10 Duminica nu inainte de 19:00, North Herastrau
(3)Bogdan Chirvase
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cosmin Gurau2-15-238-30
Constantin Avram2-15-340-38
Filios Silviu2-14-340-31
Alexandru Vasile0-30-617-36
Constantin Avram 6-2 6-4
          12-10 Luni 22:00, Green Tech
Alexandru Vasile
(4)Filios Silviu 7-5 6-7 6-1
          13-10 Marti 22:00, Green Tech
Constantin Avram
Constantin Avram 6-3 3-6 6-4
          15-10 Joi nu inainte de 21:30, TC Drumul Taberei
(2)Cosmin Gurau
Alexandru Vasile 3-6 2-6
          11-10 Duminica nu inainte de 14:00, North Herastrau
(4)Filios Silviu
(2)Cosmin Gurau 6-2 6-4
          16-10 Vineri 21:00, TC Drumul Taberei
Alexandru Vasile
(2)Cosmin Gurau 7-6 6-3
          14-10 Miercuri 21:30, Green Tech
(4)Filios Silviu