Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Ramada

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:


                                
                                
       (1) Madalin Enescu                        
                                
             
25-10 Duminica nu inainte de 20:00
Green Tech
6-4 6-2
Silviu Mirea
                  
 Silviu Mirea                              
       
24-10 Sambata nu inainte de 16:00
6-4 6-7 6-1
Silviu Mirea
                        
 Raduica Silviu                              
                   
29-10 Joi 21:30
Green Tech
6-4 6-4
Silviu Mirea
            
                                
       Mircea Netea                        
                                
             
24-10 Sambata nu inainte de 14:00
Green Tech
6-2 4-6 6-2
Mircea Netea
                  
                                
       Valentin Sava                        
                         
04-11 Miercuri 20:00
TC Drumul Taberei
1-6 6-4 6-4
Silviu Mirea
      
                                
                                
       (2) Daniel Grava                        
                                
             
25-10 Duminica 16:00
Green Tech
6-3 6-4
(2) Daniel Grava
                  
                                
       Sorin Eugen Vijelie                        
                                
                   
29-10 Joi 20:30
Green Tech
7-6 6-4
(2) Daniel Grava
            
                                
       Dunca Iulian                        
                                
             
25-10 Duminica nu inainte de 19:00
6-2 6-4
Alexandru Deaconu
                  
                                
       Alexandru Deaconu