Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / Ramada

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a/Tenis Green Pipera - Drumul Negru, Pipera, Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/Tenis Green Pipera - 0721282533
Entry
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Diana Cochilet3-06-246-35
Dorinel Tanase2-15-342-34
Acristinei Cristian1-22-427-31
Spatariu Elena 0-30-410-25
Acristinei Cristian WO
          31-10 Sambata nu inainte de 16:00, Green Tech
Spatariu Elena
(3)Dorinel Tanase 3-6 6-3 6-4
          01-11 Duminica nu inainte de 18:30, Green Tech
Acristinei Cristian
Acristinei Cristian 4-6 6-4 4-6
          30-10 Vineri 21:00, Green Tech
(1)Diana Cochilet
Spatariu Elena 0-6 4-6
          03-11 Marti 19:00, TC Drumul Taberei
(3)Dorinel Tanase
(1)Diana Cochilet 6-1 7-5
          01-11 Duminica nu inainte de 15:30, Green Tech
Spatariu Elena
(1)Diana Cochilet 7-6 4-6 6-3
          31-10 Sambata nu inainte de 18:30, Green Tech
(3)Dorinel Tanase
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Andreia Elena Coman2-14-025-13
Alan Lucian2-14-234-24
Doris Saileanu1-22-424-31
Lorena Voinea1-20-49-24
Andreia Elena Coman 7-5 6-4
          05-11 Joi 19:00, TC Drumul Taberei
Alan Lucian
(4)Doris Saileanu 2-6 2-6
          04-11 Miercuri 19:00, TC Drumul Taberei
Andreia Elena Coman
Andreia Elena Coman WO
          02-11 Luni 21:00, Fortius Olimpia
(2)Lorena Voinea
Alan Lucian 6-3 7-5
          02-11 Luni 17:30, TC Drumul Taberei
(4)Doris Saileanu
(2)Lorena Voinea 2-6 1-6
          04-11 Miercuri nu inainte de 20:30, TC Drumul Taberei
Alan Lucian
(2)Lorena Voinea 3-6 3-6
          05-11 Joi nu inainte de 20:30, TC Drumul Taberei
(4)Doris Saileanu