Stelar
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la Roma Forro Italico 2021 (zbor + bilete meciuri in sesiunea de zi + cazare 2 nopti) sau la Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin + 3 racordari oferite de Atelierul de Racordat Rachete


Pentru 6-7 jucatori (2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 700 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin + cate 3 racordari gratuite oferite de Atelierul de Racordat Rachete.

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin +  cate 3 racordari gratuite oferite de Atelierul de Racordat Rachete. 

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin +  cate 3 racordari gratuite oferite de Atelierul de Racordat Rachete


 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Catalin Serbanescu3-04-125-16
Buciu Decebal2-11-16-6
Mihai Tudor1-23-323-24
Barba Marius0-31-417-25
Mihai Tudor 3-6 2-6
          06-12 Duminica nu inainte de 19:30, Fortius Olimpia
Catalin Serbanescu
(3)Buciu Decebal 2-6 4-0 ab
          05-12 Sambata 13:00, Dinamo
Mihai Tudor
Mihai Tudor 6-3 6-3
          12-12 Sambata 15:00, TC Drumul Taberei
(1)Barba Marius
Catalin Serbanescu WO
          12-12 Sambata nu inainte de 16:00, Dinamo
(3)Buciu Decebal
(1)Barba Marius 6-3 5-7 0-3 ab
          05-12 Sambata 14:00, Ramada
Catalin Serbanescu
(1)Barba Marius ab
          06-12 Duminica nu inainte de 15:00, Dinamo
(3)Buciu Decebal
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Bogdan Timariu3-06-143-28
Alexandru Deaconu2-15-244-34
JUNG Jihun1-22-423-31
Dumitrescu Doru0-30-620-37
JUNG Jihun 3-6 2-6
          12-12 Sambata 19:00, North Herastrau
Bogdan Timariu
(4)Alexandru Deaconu 6-3 6-3
          06-12 Duminica 14:00, Green Tech
JUNG Jihun
JUNG Jihun 6-3 6-4
          05-12 Sambata nu inainte de 19:00, Green Tech
(2)Dumitrescu Doru
Bogdan Timariu 5-7 7-6 7-6
          05-12 Sambata nu inainte de 17:30, North Herastrau
(4)Alexandru Deaconu
(2)Dumitrescu Doru 2-6 2-6
          06-12 Duminica nu inainte de 19:00, Fortius Olimpia
Bogdan Timariu
(2)Dumitrescu Doru 4-6 5-7
          12-12 Sambata nu inainte de 19:30, North Herastrau
(4)Alexandru Deaconu