T.C. GARA / VICTORY / DINAMO / OLIMPIA

Adresa: GARA: Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / VICTORY: Sanpetru 507190/ DINAMO - Strada Nicopole 34 / OLIMPIA, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Sanpetru - 0753333398 / Dinamo - 0746189106 / OLIMPIA - 0730112040
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: medalie.
Locul 2: medalie


Daca nu puteti juca sambata si duminica decat la anumite ore sau deloc, va rugam sa ne scrieti pe contact@competitii-sportive.ro inainte sa afisam tablourile caci dupa ce le-am afisat nu va mai putem ajuta intrucat nu putem reprograma un meci la cererea jucatorilor indiferent de motiv. 

Se va juca un singur meci pe zi dupa sistemul cel mai bun din trei seturi. La 1-1 la seturi se va juca un set decisiv, NU se va juca maxi tie-break decat daca primele doua seturi vor depasi 2.5 ore de joc cu tot cu incalzirea sau eventuala intarziere a unuia sau a ambilor jucatori. 

Terenul trebuie platit de jucatori in functie de cat timp joaca, la tariful de 20 lei/ ora de jucator, dupa regula sfertului de ora, de exemplu: daca se joaca 1 ora si 44 de minute se plateste 1 ora si jumatate, daca se joaca 1 ora si 45 de minute se platesc 2 ore si asa mai departe. La timpul de plata se mai adauga 5 minute din momentul in care adversarii dau mana la fileu la finalul meciului. 

Daca jucatorul nu este prezent pe teren pana cand se implinesc 16.00 minute de la ora la care terenul a fost gata de joc, jucatorul prezent castiga meciul prin walk over. Daca adversarul ajunge apoi, se poate juca meciul amical la tariful preferential de 10 lei/ora de jucator. Nu se va face exceptie de la aceasta regula indiferent de motivul intarzierii.

 

                                                  
                                                  
         (1) Claudiu Stegaru                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata nu inainte de 18:00
DINAMO
7-5 6-1
(1) Claudiu Stegaru
                                
 Andreea Godoi                                                
         
12-02 Vineri 21:00
DINAMO
4-6 6-4 ab
Andreea Godoi
                                        
 Popa Cristian                                                
                         
14-02 Duminica nu inainte de 18:00
DINAMO   
3-6 6-2 6-2
Vlad Rusu
                        
                                                  
         Vlad Rusu                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata nu inainte de 19:00
DINAMO   
6-1 6-3
Vlad Rusu
                                
                                                  
         Mircea Dumitrescu                                        
                                                  
                                 
18-02 Joi 19:00
DINAMO   
6-3 7-6
Vlad Rusu
                
                                                  
         (4) Tomescu Robert                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata nu inainte de 16:00
DINAMO   
6-2 6-4
(4) Tomescu Robert
                                
                                                  
         Iringo Farkas                                        
                                                  
                         
14-02 Duminica nu inainte de 16:00
DINAMO   
6-7 6-1 6-1
Robert Fejer
                        
                                                  
         Robert Fejer                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata 10:00
DINAMO   
7-5 3-6 6-4
Robert Fejer
                                
                                                  
         Zalan Zakarias                                        
                                         
21-02 Duminica 15:00
T.C. GARA   
6-4 5-7 6-4
(2) Robert Szentpali
        
                                                  
                                                  
         (2) Robert Szentpali                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata nu inainte de 20:00
DINAMO   
6-1 6-0
(2) Robert Szentpali
                                
 Tarchila Cornel                                                
         
12-02 Vineri 20:00
DINAMO
WO
Tarchila Cornel
                                        
 Calin Tobescu                                                
                         
14-02 Duminica nu inainte de 19:00
DINAMO   
5-5 ab
(2) Robert Szentpali
                        
                                                  
         Mishu Torok                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata nu inainte de 17:00
DINAMO   
WO
Mishu Torok
                                
                                                  
         Radu Florin Puia                                        
                                                  
                                 
19-02 Vineri 10:00
DINAMO   
6-4 6-1
(2) Robert Szentpali
                
                                                  
         (3) Robert Simion                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata nu inainte de 15:00
DINAMO
6-4 6-3
(3) Robert Simion
                                
 Alexandru Vasile                                                
         
12-02 Vineri 20:00
DINAMO
WO
Bratasanu Angel
                                        
 Bratasanu Angel                                                
                         
14-02 Duminica nu inainte de 14:00
DINAMO   
6-1 4-6 6-1
Robu Mihail
                        
                                                  
         Robu Mihail                                        
                                                  
                 
13-02 Sambata nu inainte de 12:00
DINAMO   
6-2 6-3
Robu Mihail
                                
                                                  
         Manuel Capverde