Dinamo / Green Tech / Fortius Olimpia / TC Drumul Taberei / North Tennis Herastrau / Champion / Mc Moni's

Adresa: Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Fortius Olimpia Str. Vailor, nr. 18 / Dinamo - Blvd. Stefan cel Mare nr.7-9 / Drumul Taberei: Str. Brasov 21a / Champion: Str. Primo Nebiolo, Nr. 2/ Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:Dinamo: 0767108456 / Green Tech: 0749338299 / Fortius Olimpia 0749527968 / Drumul Taberei: 0733650111/ Champion: 0741 450 814 / Mc Moni's:0722 335 418
Stelar
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 700 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin.


 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Tiberiu Purdea3-06-036-13
Baloi Doru2-14-228-22
Eduard Stoian1-22-421-33
Mihalache Cristian0-30-620-37
Mihalache Cristian     6-7 3-6
          21-02 Duminica nu inainte de 16:30, ELITE PANTELIMON
Eduard Stoian
(3)Tiberiu Purdea     6-3 6-2
          26-02 Vineri 12:00, North Tennis Herastrau
Mihalache Cristian
Mihalache Cristian     2-6 4-6
          20-02 Sambata nu inainte de 19:30, North Tennis Herastrau
(1)Baloi Doru
Eduard Stoian     2-6 2-6
          19-02 Vineri 21:00, HARD WORK
(3)Tiberiu Purdea
(1)Baloi Doru     6-0 6-4
          27-02 Sambata nu inainte de 19:30, TC Drumul Taberei
Eduard Stoian
(1)Baloi Doru     3-6 1-6
          21-02 Duminica nu inainte de 20:30, HARD WORK
(3)Tiberiu Purdea
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cristian Anghelina3-06-138-18
Victor Toma2-15-236-24
Bogdan Timariu1-22-423-26
Georgescu Roxana0-30-67-36
Victor Toma     6-1 5-7 1-6
          21-02 Duminica nu inainte de 19:30, North Tennis Herastrau
Cristian Anghelina
(4)Georgescu Roxana     3-6 1-6
          19-02 Vineri 08:00, North Tennis Herastrau
Victor Toma
Victor Toma     6-2 6-4
          26-02 Vineri 10:00, Green Tech
(2)Bogdan Timariu
Cristian Anghelina     6-1 6-0
          28-02 Duminica 13:00, TC Drumul Taberei
(4)Georgescu Roxana
(2)Bogdan Timariu     4-6 1-6
          20-02 Sambata nu inainte de 16:30, ELITE PANTELIMON
Cristian Anghelina
(2)Bogdan Timariu     6-1 6-1
          21-02 Duminica 13:00, North Tennis Herastrau
(4)Georgescu Roxana