North Tennis Herastrau / Green Tech / Mc Moni's / Olimpia / Tenis Club Drumul Taberei

Adresa: North Tennis Herastrau: Sos. Norudlui nr.7-9 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:North Tennis Herastrau: 0762 339 717 sau 0752 097 099 / Green Tech: 0749 338 299 / Mc Moni's: 0722 335 418
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:


                                
                                
       (1) Mirel Iancu                        
                                
             
01-03 Luni 13:00
Green Tech   
6-3 1-6 6-3
(1) Mirel Iancu
                  
 Scriosteanu Victor                              
       
28-02 Duminica 12:00
Dinamo   
7-5 6-4
Scriosteanu Victor
                        
 SCIRLET Ionel                              
                   
06-03 Sambata nu inainte de 19:30
TC Drumul Taberei   
6-4 3-6 5-7 ab
Bogdan Butoi
            
                                
       Eugen Paul Pitic                        
                                
             
28-02 Duminica nu inainte de 13:00
TC Drumul Taberei
6-0 6-1
Bogdan Butoi
                  
                                
       Bogdan Butoi                        
                         
07-03 Duminica nu inainte de 18:00
Dinamo   
6-0 6-2
(2) Banica Mihai
      
                                
                                
       (2) Banica Mihai                        
                                
             
28-02 Duminica nu inainte de 13:30
Dinamo   
3-6 6-1 6-1
(2) Banica Mihai
                  
                                
       Valentin Mantu                        
                                
                   
06-03 Sambata nu inainte de 17:30
TC Drumul Taberei   
6-2 6-1
(2) Banica Mihai
            
                                
       Huzum George                        
                                
             
28-02 Duminica nu inainte de 12:30
Dinamo   
6-3 6-0
Rotariu Lucian
                  
                                
       Rotariu Lucian