T.C. GARA / VICTORY / DINAMO / OLIMPIA

Adresa: GARA: Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / VICTORY: Sanpetru 507190/ DINAMO - Strada Nicopole 34 / OLIMPIA, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Sanpetru - 0753333398 / Dinamo - 0746189106 / OLIMPIA - 0730112040
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 200 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin.


 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Enea Constantin2-15-238-36
Robu Mihail2-14-340-39
Negus Razvan1-24-551-48
Robert Fejer1-22-540-46
Robert Fejer     6-7 4-6
          07-03 Duminica nu inainte de 15:00, DINAMO
Robu Mihail
(3)Enea Constantin     7-5 7-6
          09-03 Marti 20:00, DINAMO
Robert Fejer
Robert Fejer     5-7 7-6 7-6
          06-03 Sambata nu inainte de 15:00, DINAMO
(1)Negus Razvan
Robu Mihail 5-7 4-6
          03-03 Miercuri 11:00, DINAMO
(3)Enea Constantin
(1)Negus Razvan 7-5 5-7 4-6
          04-03 Joi 15:00, DINAMO
Robu Mihail
(1)Negus Razvan     6-0 3-6 7-5
          07-03 Duminica nu inainte de 19:00, DINAMO
(3)Enea Constantin
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Belibou Petru3-06-036-15
Florin Potincu2-14-332-31
Lucian Stanciu1-23-432-35
Blianca Marius0-30-618-37
Lucian Stanciu 7-5 6-3
          03-03 Miercuri 19:00, DINAMO
Blianca Marius
(4)Florin Potincu     7-6 2-6 6-3
          07-03 Duminica nu inainte de 18:00, DINAMO
Lucian Stanciu
Lucian Stanciu 0-6 4-6
          05-03 Vineri nu inainte de 09:30, DINAMO
(2)Belibou Petru
Blianca Marius 3-6 1-6
          10-03 Miercuri 19:00, DINAMO
(4)Florin Potincu
(2)Belibou Petru     6-4 6-2
          07-03 Duminica nu inainte de 17:00, DINAMO
Blianca Marius
(2)Belibou Petru 6-3 6-2
          08-03 Luni 19:00, DINAMO
(4)Florin Potincu