Baza Sportiva Unirea / Cora Innovia

Adresa: Drumul Sfântul Ioan 2 / Bulevardul 1 Decembrie 1918, Oras: Cluj Napoca
Telefon:Unirea: 0752 138 464 /Cora: 0728957719
Expert
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:


                                
                                
       (1) Augustin Daniel Podar                        
                                
             
02-04 Vineri 12:00
Cora Innovia   
6-1 6-3
(1) Augustin Daniel Podar
                  
 Denis Hotea                              
       
28-03 Duminica nu inainte de 15:30
Cora Innovia   
6-2 6-4
Denis Hotea
                        
 Boar Sever                              
                   
06-04 Marti 10:00
Cora Innovia   
6-0 6-3
(1) Augustin Daniel Podar
            
                                
       Darius Hotea                        
                                
             
28-03 Duminica 12:00
Hoia Tenis Club   
5-7 6-2 6-3
Darius Hotea
                  
                                
       Oprean Victor                        
                         
11-04 Duminica 13:00
Baza Sportiva Unirea   
6-2 4-6 6-4
(2) Lorand Farkas
      
                                
                                
       (2) Lorand Farkas                        
                                
             
04-04 Duminica 16:00
Cora Innovia   
1-6 6-4 7-5
(2) Lorand Farkas
                  
 Rares Marinescu                              
       
03-04 Sambata 16:00
Cora Innovia   
6-3 6-4
Rares Marinescu
                        
 Ors Pasztor                              
                   
10-04 Sambata 14:00
Baza Sportiva Unirea   
6-3 6-2
(2) Lorand Farkas
            
                                
       Cristian Imbuzan                        
                                
             
02-04 Vineri nu inainte de 14:00
Cora Innovia   
1-6 6-4 6-4
Cristian Imbuzan
                  
 Stefan Vaju                              
       
28-03 Duminica 16:00
Hoia Tenis Club   
6-3 4-6 6-3
Carpineanu Tudor
                        
 Carpineanu Tudor