Baza Sportiva Unirea / Cora Innovia

Adresa: Drumul Sfântul Ioan 2 / Bulevardul 1 Decembrie 1918, Oras: Cluj Napoca
Telefon:Unirea: 0752 138 464 /Cora: 0728957719
Starter
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 200 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin.


 

Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Ion-Cristea Octavian3-06-240-25
Andrei Plesa2-15-342-41
Razvan Macioca1-24-436-35
Chibelean Diana0-30-622-39
Razvan Macioca     6-1 5-7 4-6
          29-04 Joi 09:00, Baza Sportiva Unirea
Andrei Plesa
(3)Chibelean Diana     6-7 1-6
          26-04 Luni 12:00, Baza Sportiva Unirea
Razvan Macioca
Razvan Macioca     2-6 6-2 0-6
          25-04 Duminica 12:00, Baza Sportiva Unirea
(1)Ion-Cristea Octavian
Andrei Plesa     7-6 7-6
          25-04 Duminica nu inainte de 17:30, Baza Sportiva Unirea
(3)Chibelean Diana
(1)Ion-Cristea Octavian     6-4 2-6 6-4
          24-04 Sambata nu inainte de 17:30, Baza Sportiva Unirea
Andrei Plesa
(1)Ion-Cristea Octavian     6-2 6-1
          28-04 Miercuri 16:00, Baza Sportiva Unirea
(3)Chibelean Diana
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Cristi Nichitean3-06-141-17
Razvan Horea Sofroni2-14-228-23
Florea Alin1-13-435-34
Domnita Marius Nicolae0-30-66-36
Domnita Marius Nicolae     2-6 0-6
          30-04 Vineri 09:00, Cora Innovia
Razvan Horea Sofroni
(4)Florea Alin     6-2 6-2
          25-04 Duminica nu inainte de 13:30, Baza Sportiva Unirea
Domnita Marius Nicolae
Domnita Marius Nicolae     0-6 0-6
          24-04 Sambata nu inainte de 15:30, Baza Sportiva Unirea
(2)Cristi Nichitean
Razvan Horea Sofroni     6-4 7-5
          23-04 Vineri nu inainte de 18:00, Baza Sportiva Unirea
(4)Florea Alin
(2)Cristi Nichitean     6-3 6-0
          25-04 Duminica nu inainte de 13:30, Baza Sportiva Unirea
Razvan Horea Sofroni
(2)Cristi Nichitean     7-5 4-6 6-3
          27-04 Marti 19:00, Baza Sportiva Unirea
(4)Florea Alin