Baza Sportiva Unirea / Cora Innovia

Adresa: Clabucet f.n., Oras: Cluj Napoca
Telefon:Unirea: 0752 138 464 /Cora: 0728957719
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
La minim 8 jucatori:
Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 200 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin.


Red Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Florin Apostol2-15-341-38
Denis Hotea2-14-339-30
Ors Pasztor2-14-338-30
Tudor Catalin0-32-624-44
Ors Pasztor     4-6 6-2 6-0
          23-05 Duminica nu inainte de 16:00, Baza Sportiva Unirea
Tudor Catalin
(3)Denis Hotea     4-6 5-7
          22-05 Sambata nu inainte de 15:00, Baza Sportiva Unirea
Ors Pasztor
Ors Pasztor     3-6 6-7
          25-05 Marti 14:00, Baza Sportiva Unirea
(1)Florin Apostol
Tudor Catalin     2-6 3-6
          21-05 Vineri 10:00, Cora Innovia
(3)Denis Hotea
(1)Florin Apostol     4-6 6-1 6-4
          22-05 Sambata 13:00, Baza Sportiva Unirea
Tudor Catalin
(1)Florin Apostol     1-6 7-6 4-6
          23-05 Duminica 14:00, Baza Sportiva Unirea
(3)Denis Hotea
Blue Group
Clasament GrupaW-LSeturiGame-uri
Feher Sebastian3-06-139-26
Paul Crisan2-14-339-31
Alexandru Suteu1-23-532-46
Toader Cristian0-32-633-40
Alexandru Suteu 1-6 7-6 6-4
          24-05 Luni 14:00, Baza Sportiva Unirea
Toader Cristian
(4)Feher Sebastian     6-3 6-0
          22-05 Sambata nu inainte de 17:00, Baza Sportiva Unirea
Alexandru Suteu
Alexandru Suteu     3-6 7-5 5-7
          23-05 Duminica nu inainte de 18:00, Baza Sportiva Unirea
(2)Paul Crisan
Toader Cristian     6-1 5-7 3-6
          23-05 Duminica 12:00, Baza Sportiva Unirea
(4)Feher Sebastian
(2)Paul Crisan     6-1 6-2
          22-05 Sambata 13:00, Baza Sportiva Unirea
Toader Cristian
(2)Paul Crisan     4-6 5-7
          26-05 Miercuri 18:00
(4)Feher Sebastian