North Tennis Herastrau / Green Tech / Mc Moni's / Olimpia / Tenis Club Drumul Taberei

Adresa: North Tennis Herastrau: Sos. Norudlui nr.7-9 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:North Tennis Herastrau: 0762339717 sau 0752097099 / Green Tech: 0749338299 / Mc Moni's:0722 335 418
Medium
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 12 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 8-11 jucatori: 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 400 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-7 jucatori:

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.


                                                  
                                                  
         (1) Daniel Popovici                                        
                                                  
                 
23-05 Duminica 17:00
North Tennis Herastrau   
6-2 6-1
(1) Daniel Popovici
                                
 Constantinescu Theo                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 17:00
Fortius Olimpia   
6-1 6-2
Flueras Florin
                                        
 Flueras Florin                                                
                         
26-05 Miercuri 21:30
North Tennis Herastrau   
6-2 6-1
(1) Daniel Popovici
                        
 (8) Radu Nastase                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 15:30
Fortius Olimpia   
7-6 5-7 6-2
(8) Radu Nastase
                                        
 Eliza Popa                                                
                 
23-05 Duminica 10:00
Green Tech   
5-7 6-4 6-4
Matei Adrian
                                
 Marcu Lavinia Florinda                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 17:30
North Tennis Herastrau   
2-6 6-3 6-1
Matei Adrian
                                        
 Matei Adrian                                                
                                 
6-2 1-6 6-2
(1) Daniel Popovici
                
 (4) Catalin Mititelu                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 17:00
North Tennis Herastrau   
1-6 6-0 6-1
(4) Catalin Mititelu
                                        
 Nicu Vamanu                                                
                 
23-05 Duminica nu inainte de 19:00
North Tennis Herastrau   
6-1 6-3
Viorel Bugeanu
                                
 Victor Lazar                                                
         
22-05 Sambata 08:00
Green Tech   
6-3 6-2
Viorel Bugeanu
                                        
 Viorel Bugeanu                                                
                         
26-05 Miercuri 21:00
Mc Moni's   
7-6 3-6 7-5
(5) Marius Sucala
                        
 (5) Marius Sucala                                                
         
24-05 Luni 21:30
Green Tech   
6-1 6-3
(5) Marius Sucala
                                        
 Gabriel Dorobantu                                                
                 
25-05 Marti 21:00
North Tennis Herastrau   
7-5 6-3
(5) Marius Sucala
                                
 George Buzea                                                
         
21-05 Vineri 20:00
TC Drumul Taberei
6-4 6-2
George Buzea
                                        
 Razvan Andrei Nanulescu                                       
08-06 Marti 21:00
North Tennis Herastrau   
6-3 6-1
Cristian Balan
        
                                                  
                                                  
         (2) Vlad Cornel                                        
                                                  
                 
25-05 Marti 21:30
Green Tech   
6-1 6-4
Banica Mihai
                                
 Andrei Muraru                                                
         
23-05 Duminica 17:00
North Tennis Herastrau   
6-3 6-3
Banica Mihai
                                        
 Banica Mihai                                                
                         
26-05 Miercuri 22:00
Green Tech   
6-3 7-5
Banica Mihai
                        
 (7) Catalinoiu Marian                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 12:00
Green Tech   
6-4 6-4
Theodor Stroescu
                                        
 Theodor Stroescu                                                
                 
23-05 Duminica 17:00
North Tennis Herastrau   
6-1 4-6 6-0
Theodor Stroescu
                                
 Constantinescu Gabriel                                                
         
22-05 Sambata 14:00
Fortius Olimpia   
6-3 6-4
Constantinescu Gabriel
                                        
 Andrei Ianculescu                                                
                                 
27-05 Joi 21:30
North Tennis Herastrau   
6-4 7-5
Cristian Balan
                
                                                  
         (3) Scinteia Gabriel                                        
                                                  
                 
23-05 Duminica 19:00
Green Tech   
6-3 4-6 6-2
(3) Scinteia Gabriel
                                
 Cezar Agapi                                                
         
22-05 Sambata nu inainte de 17:30
Fortius Olimpia   
6-2 6-1
Cezar Agapi
                                        
 Roxana Vasiliu                                                
                         
26-05 Miercuri 20:30
Mc Moni's   
6-0 ab
Cristian Balan
                        
 (6) Dulea Vlad                                                
         
21-05 Vineri nu inainte de 21:30
North Tennis Herastrau   
7-6 6-0
Cristian Balan
                                        
 Cristian Balan                                                
                 
22-05 Sambata nu inainte de 19:00
North Tennis Herastrau   
6-3 6-0
Cristian Balan
                                
 Teodor Hirsu                                                
         
21-05 Vineri nu inainte de 21:30
North Tennis Herastrau   
6-1 7-6
Teodor Hirsu
                                        
 Adrian Georgescu