North Tennis Herastrau / Green Tech / Mc Moni's / Olimpia / Tenis Club Drumul Taberei

Adresa: North Tennis Herastrau: Sos. Norudlui nr.7-9 / Green Tech: Str. Mures, nr. 4 - metrou 1 mai / Mc Moni's: Str. Primo Nebiolo, Nr. 1., Sector: Bucuresti
Telefon:North Tennis Herastrau: 0762339717 sau 0752097099 / Green Tech: 0749338299 / Mc Moni's:0722 335 418
Master
Urmariti livescore-ul si programul pe terenuri (pentru a vizualiza programul pe terenuri dati click aici     ) pentru a nu astepta mult la terenuri in caz de prelungire a meciurilor precedente. Daca meciul dinainte se termina prin WO sau abandon, va vom suna pentru a va ruga sa ajungeti cat mai repede posibil la teren. Va multumim!

1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 12 jucatori

Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 (zbor + bilete meciuri in ambele sesiuni dintr-o zi + cazare 2 nopti) sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 8-11 jucatori: 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 400 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-7 jucatori:

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.


                                                                 
                                                                 
          (1) Gabriel Cotruta                                                      
                                                                 
                   
23-05 Duminica nu inainte de 19:00
Green Tech
6-2 7-5
(1) Gabriel Cotruta
                                             
 Marius Sorin Marin                                                               
          
21-05 Vineri 20:00
North Tennis Herastrau   
6-4 6-3
Marius Dilimot
                                                      
 Marius Dilimot                                                               
                            
24-05 Luni 21:30
Green Tech   
7-5 6-3
(1) Gabriel Cotruta
                                    
                                                                 
          Adrian Vasile                                                      
                                                                 
                   
21-05 Vineri 13:00
Green Tech   
6-1 6-4
Marian Constantinescu
                                             
                                                                 
          Marian Constantinescu                                                      
                                                                 
                                     
30-05 Duminica 12:00
North Tennis Herastrau   
3-6 6-0 6-4
(1) Gabriel Cotruta
                           
                                                                 
          Cristian Scriosteanu                                                      
                                                                 
                   
23-05 Duminica nu inainte de 11:00
Green Tech   
6-3 3-6 6-1
Cristian Scriosteanu
                                             
 Marius Stanescu                                                               
          
22-05 Sambata 13:00
TC Drumul Taberei
WO
Vasilescu Dan
                                                      
 Vasilescu Dan                                                               
                            
26-05 Miercuri 21:00
North Tennis Herastrau
4-6 6-3 6-4
(8) Costea Noni
                                    
 Zorzoliu Radu Stefan                                                               
          
22-05 Sambata nu inainte de 15:00
Fortius Olimpia   
6-0 6-4
Calugareanu Horia
                                                      
 Calugareanu Horia                                                               
                   
23-05 Duminica 15:00
North Tennis Herastrau   
6-2 3-6 6-1
(8) Costea Noni
                                             
                                                                 
          (8) Costea Noni                                                      
                                                                 
                                              
6-2 6-2
(1) Gabriel Cotruta
                  
                                                                 
          (4) Mateescu Mirel                                                      
                                                                 
                   
23-05 Duminica 10:00
TC Drumul Taberei   
6-1 6-2
Ivan Marius
                                             
 Ivan Marius                                                               
          
22-05 Sambata nu inainte de 16:30
Green Tech   
7-6 6-3
Ivan Marius
                                                      
 Andrei Soanca                                                               
                            
23-05 Duminica 13:00
TC Drumul Taberei
2-6 6-1 2-0 ab
Ionut-Alexandru Cobuz
                                    
                                                                 
          Ionut-Alexandru Cobuz                                                      
                                                                 
                   
22-05 Sambata nu inainte de 17:00
Fortius Olimpia   
6-1 6-1
Ionut-Alexandru Cobuz
                                             
                                                                 
          Alex Roibu                                                      
                                                                 
                                     
26-05 Miercuri 21:00
North Tennis Herastrau
6-2 6-3
Ionut-Alexandru Cobuz
                           
                                                                 
          Chivu Nicu                                                      
                                                                 
                   
23-05 Duminica nu inainte de 17:00
Green Tech   
6-1 4-6 6-4
Chivu Nicu
                                             
                                                                 
          Badarau Sorin                                                      
                                                                 
                            
24-05 Luni 21:00
Mc Moni's   
6-4 6-4
Chivu Nicu
                                    
 Vlad Sabadus                                                               
          
21-05 Vineri 21:00
North Tennis Herastrau   
2-6 6-2 6-1
Vlad Sabadus
                                                      
 Haluca Laurentiu                                                               
                   
23-05 Duminica 16:00
TC Drumul Taberei   
3-6 6-3 6-2
(5) Alexandru Vasile
                                             
                                                                 
          (5) Alexandru Vasile                                                      
                                                       
12-06 Sambata nu inainte de 17:00
Green Tech
         
                                                                 
                                                                 
          (2) Cosmin Gurau                                                      
                                                                 
                   
22-05 Sambata 15:00
Fortius Olimpia   
6-2 6-3
Alexandru Stan
                                             
 Costin Chiriac                                                               
          
21-05 Vineri 20:00
TC Drumul Taberei   
3-6 6-2 6-2
Alexandru Stan
                                                      
 Alexandru Stan                                                               
                            
24-05 Luni 21:00
Green Tech   
7-6 6-3
Alexandru Stan
                                    
                                                                 
          Baba Catalin                                                      
                                                                 
                   
22-05 Sambata 13:00
Green Tech   
7-5 7-5
Baba Catalin
                                             
                                                                 
          Hamzescu Catalin                                                      
                                                                 
                                     
26-05 Miercuri 21:00
Green Tech   
6-3 3-6 6-0
Iconaru Vicentiu
                           
                                                                 
          Valentin Ionita                                                      
                                                                 
                   
22-05 Sambata 17:00
Green Tech   
6-0 6-4
Iconaru Vicentiu
                                             
 Iconaru Vicentiu                                                               
          
21-05 Vineri 12:00
Mc Moni's   
7-5 6-2
Iconaru Vicentiu
                                                      
 Serban Beldie                                                               
                            
23-05 Duminica nu inainte de 19:00
North Tennis Herastrau   
6-0 6-2
Iconaru Vicentiu
                                    
 Smarandache Crina                                                               
          
21-05 Vineri 20:00
TC Drumul Taberei   
6-4 6-4
Smarandache Crina
                                                      
 Gruia David                                                               
                   
22-05 Sambata nu inainte de 19:00
North Tennis Herastrau   
6-3 6-0
(7) Cismileanu Ovidiu
                                             
                                                                 
          (7) Cismileanu Ovidiu                                                      
                                                                 
                                              
02-06 Miercuri 21:00
Green Tech   
7-6 1-6 6-3
(3) Rares Marculet
                  
                                                                 
          (3) Rares Marculet                                                      
                                                                 
                   
22-05 Sambata nu inainte de 16:00
Green Tech   
6-2 6-2
(3) Rares Marculet
                                             
 Nikita Manole                                                               
          
21-05 Vineri nu inainte de 21:30
North Tennis Herastrau   
6-1 6-3
Bota Cristian
                                                      
 Bota Cristian                                                               
                            
25-05 Marti 21:00
North Tennis Herastrau   
6-4 6-4
(3) Rares Marculet
                                    
                                                                 
          Lambis Tsorakidis                                                      
                                                                 
                   
21-05 Vineri 13:00
Green Tech   
1-6 6-1 6-3
Vasilache Tiberiu
                                             
                                                                 
          Vasilache Tiberiu                                                      
                                                                 
                                     
26-05 Miercuri 21:00
North Tennis Herastrau   
6-2 7-6
(3) Rares Marculet
                           
                                                                 
          Daniel Iordan                                                      
                                                                 
                   
24-05 Luni 21:00
North Tennis Herastrau   
1-6 6-3 6-0
Daniel Iordan
                                             
 Alexandru Brendea                                                               
          
23-05 Duminica 10:00
Green Tech   
6-7 6-4 6-1
Ionut Alexe
                                                      
 Ionut Alexe                                                               
                            
25-05 Marti 21:00
North Tennis Herastrau   
6-2 6-2
Daniel Iordan
                                    
 Ungureanu Aurel                                                               
          
22-05 Sambata nu inainte de 17:00
TC Drumul Taberei   
1-6 6-4 6-3
Leonard Cristescu
                                                      
 Leonard Cristescu                                                               
                   
24-05 Luni 21:00
North Tennis Herastrau
WO
Leonard Cristescu
                                             
                                                                 
          (6) Constantin Avram