Starter
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Locul 1: cupa + diploma + o saptamana de acces la World Class***** (sala de fitness, piscina, sauna, jacuzzi etc.) impreuna cu inca o persoana.
Locul 2: diploma + voucher de 100 de lei Head.
Locul 3 si 4: diplome + cate un set de mingi Head ATP.

                                
 (1) Sandu Walter                              
       
01-02 Sambata nu inainte de 19:00
AT Herastrau   
6-3 3-6 6-0
(1) Sandu Walter
                        
 Adrian Tircomnicu                              
             
02-02 Duminica nu inainte de 17:30
AT Herastrau   
6-3 6-3
(1) Sandu Walter
                  
 Marinakis George                              
       
01-02 Sambata nu inainte de 19:00
AT Herastrau   
6-4 3-6 6-2
Mircea Busuioceanu
                        
 Mircea Busuioceanu                              
                   
08-02 Sambata nu inainte de 18:30
Tenis Prim Agronomie   
7-5 6-2
(1) Sandu Walter
            
 (4) Cornacel Ion                              
       
01-02 Sambata 13:00
AT Herastrau   
6-4 7-6
(4) Cornacel Ion
                        
 Popovici Petru Narcis                              
             
02-02 Duminica 13:00
AT Herastrau   
6-7 6-2 6-3
(4) Cornacel Ion
                  
 Vijelie Sorin                              
       
01-02 Sambata nu inainte de 19:00
AT Herastrau   
4-6 6-1 6-2
Vijelie Sorin
                        
 Victor Oprea                       
09-02 Duminica nu inainte de 15:00
Agronomie   
7-5 5-7 7-5
(1) Sandu Walter
      
                                
 (2) Scinteia Gabriel                              
       
01-02 Sambata nu inainte de 19:00
AT Herastrau   
6-3 7-5
(2) Scinteia Gabriel
                        
 Sorin Neculai                              
             
02-02 Duminica nu inainte de 17:30
AT Herastrau   
6-2 7-6
Ionel Spinu
                  
 Serban Radu Florea                              
       
01-02 Sambata nu inainte de 19:00
AT Herastrau   
6-2 7-6
Ionel Spinu
                        
 Ionel Spinu                              
                   
07-02 Vineri nu inainte de 20:00
Dinamo   
7-6 6-1
(3) Mihai Braileanu
            
 (3) Mihai Braileanu                              
       
01-02 Sambata 13:00
AT Herastrau   
6-2 7-6
(3) Mihai Braileanu
                        
 Adrian Badalan                              
             
02-02 Duminica nu inainte de 17:30
AT Herastrau   
2-6 6-1 7-5
(3) Mihai Braileanu
                  
 Razvan Manea                              
       
01-02 Sambata nu inainte de 19:00
AT Herastrau   
6-1 7-5
Razvan Manea
                        
 Alexandru Salceanu