T.C. GARA / VICTORY / DINAMO / OLIMPIA

Adresa: GARA: Strada George Coșbuc 2, Brașov 500015 / VICTORY: Sanpetru 507190/ DINAMO - Strada Nicopole 34 / OLIMPIA, Oras: Brasov
Telefon:Gara - 0753010759 / Sanpetru - 0753333398 / Dinamo - 0746189106 / OLIMPIA - 0730112040
Expert
1. Niciun meci nu va fi reprogramat, indiferent de motiv, cu exceptia cazului in care am programat noi gresit acel meci.

2. Va rugam sa va asigurati ca ajungeti la timp la teren caci orice minut care depaseste marja de 15 minute permisa va atrage de la sine pierderea meciului prin W.O.

3. Arbitrii sunt trimisi de noi pentru a aplica ad litteram regulamentul fara a face concesii si va rugam sa respectati deciziile lor chiar daca uneori nu vi se par cele mai bune.

4. Din respect pentru adversar, pentru club si pentru arbitru, in cazul in care nu puteti ajunge la meci, va rugam sa ne anuntati cat mai repede posibil. Taxa de turneu nu se mai returneaza odata publicate tablourile.

5. Daca aveti nevoie de informatii suplimentare, va rugam sa contactati clubul organizator la numarul de telefon din coltul dreapta sus al acestei pagini.

Va multumim si va dorim meciuri frumoase!
Premii:
Pentru minim 8 jucatori:
Premiu locul 1: Cupa mare + Excursie la  Turneul Campionilor de la Torino 2021 sau voucher de 900 de lei la Head/Wilson sau Crama-Online.

Locul 2: Medalie + sticla de vin.


Pentru 6-7 jucatori ( 2 grupe de 3, respectiv o grupa de 3 si una de 4): 

Premiu pentru locul 1:  Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 500 de lei;
Premiu pentru locul 2:  Medalie + sticla de vin .

Pentru 4-5 jucatori ( 1 grupa de 4, respectiv o grupa de 2 si una de 3 jucatori):

Premiu loc 1: Cupa +Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 300 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + sticla de vin.

Pentru 2-3 jucatori (direct finala, respectiv o grupa de 3):

Premiu loc 1: Cupa + Voucher Head sau Wilson sau Crama-Online de 200 de lei. 
Premiu loc 2: Medalie + Sticla de vin.


                                
                                
       (1) Gavriluta Silviu                        
                                
             
04-06 Vineri 17:00   
7-6 6-3
(1) Gavriluta Silviu
                  
 Bordea Caius                              
       
01-06 Marti 21:00
T.C. GARA
6-3 6-0
Bordea Caius
                        
 Puscasu Marius                              
                   
10-06 Joi 21:00
T.C. GARA   
7-6 7-5
Enea Constantin
            
                                
       Robert Szentpali                        
                                
             
31-05 Luni 11:00
T.C. GARA   
6-3 6-4
Enea Constantin
                  
                                
       Enea Constantin                        
                         
14-06 Luni 21:00
T.C. GARA   
6-3 6-3
Radu Trusca
      
                                
                                
       (2) Florin Potincu                        
                                
             
02-06 Miercuri 21:30
T.C. GARA   
7-5 6-1
(2) Florin Potincu
                  
                                
       Blianca Marius                        
                                
                   
04-06 Vineri 21:00
T.C. GARA   
6-3 4-6 6-3
Radu Trusca
            
                                
       Radu Trusca                        
                                
             
02-06 Miercuri 12:00
T.C. GARA   
6-1 6-1
Radu Trusca
                  
                                
       Claudiu Stegaru